PL EN

Wybierz bazę 4Mobility, zarezerwuj auto i otwórz
je swoim smartfonem

otwierasz
auto swoim
smartfonem

płacisz
tylko
kiedy jeździsz

masz
samochód
w zasięgu ręki

parkujesz
łatwo
w
mieście

Jak to działa?

Prosto. Wszystko, czego potrzebujesz do wynajmu samochodu, to ważne prawo jazdy i Twój smartfon. W pierwszej kolejności musisz się zarejestrować, następnie w aplikacji mobilnej zarezerwować interesujące Cię auto. Wsiadasz i jedziesz. Tylko tyle wystarczy, by wkroczyć w czwarty wymiar mobilności z 4Mobility.

Rejestrujesz się

Rejestrujesz się

To zaledwie kilka minut. Z 4Mobility cały proces jest intuicyjny i bez zbędnych formalności — przygotuj swoje prawo jazdy (na pewno masz je przy sobie) oraz kartę płatniczą. Podpięcie karty jest całkowicie bezpieczne, nad transakcjami czuwa PayU.

Rezerwujesz

Rezerwujesz

Planując podróż wybierz bazę 4Mobility, z której najwygodniej będzie Ci odebrać auto. Wybierz interesujący Cię model samochodu, oszacuj wstępnie na jak długo będziesz go potrzebował i zarezerwuj. A wszystko to z poziomu aplikacji na Twoim smartfonie.

Jedziesz

Jedziesz

O jeździe chyba nie musimy nic pisać. Pamiętaj tylko, by podróżować bezpiecznie. Parkować możesz bezpłatnie w warszawskiej Strefie Płatnego Parkowania oraz w dowolnej bazie 4Mobility.

Oddajesz

Oddajesz

Na koniec pozostaje już tylko oddać pojazd. Możesz to zrobić w wybranej przez siebie bazie 4Mobility lub wyznaczonej strefie, np. na terenie Śródmieścia. Prawda, że wynajem auta nigdy nie był tak prosty?

Nasze auta

W 4Mobility znajdziesz auta na miarę swoich bieżących potrzeb. Do wyboru masz mniejsze, komfortowe samochody, które idealnie sprawdzą się w jeździe po mieście oraz nieco większe, rodzinne pojazdy, jeśli planujesz dalszą podróż. Niezależnie od tego, czy jesteś miejskim kierowcą, czy dalekobieżnym podróżnikiem, oferujemy Ci pojazdy klasy premium, które są gwarancją komfortowego przemieszczania się na krótsze i dłuższe dystanse. 4Mobility car sharing to wygodne i nowoczesne auta, a jazda z nami jest czystą przyjemnością.

C Standard
C Premium
D Premium
electric Premium

Znajdź najbliższą bazę

tu pobierasz lub oddajesz auto i nie płacisz za parkowanie

ta baza już wkrótce będzie dla Ciebie dostępna

tu pobierasz i oddajesz wyłącznie auta elektryczne

w tej strefie możesz zaparkować lub zostawić auto bez dodatkowych opłat
x

Szybki kontakt:

4Mobility SA

ul. Smolna 4
00-375 Warszawa

 

NIP: 8971756182
KRS: 0000562846
REGON: 020920021

Dane kontaktowe:

tel: +48 222-288-458
e-mail: [email protected]

Nasi partnerzy

© Copyright by 2017 4Mobility | All rights Reserved
Projekt i wykonanie: Artneo.pl

Sprawdź promocje