Samochód bywa w mieście bardzo przydatny, jednak decyzja o jego zakupie dla wielu z nas wymaga głębszego przemyślenia. Jeżeli autem mielibyśmy codziennie dojeżdżać do pracy, a nasze zasoby finansowe pozwalają na taki komfort, wybór wydaje się oczywisty. Co innego w przypadku, gdy samochodu używalibyśmy doraźnie, w ramach zapotrzebowania i raczej nie codziennie. Do kosztów paliwa należy doliczyć jeszcze składki ubezpieczeniowe, opłaty za przegląd serwisowy i niekiedy bardzo kosztowne naprawy usterek. Dla wszystkich osób, które stoją przed takim dylematem postanowiliśmy wprowadzić na terenie Warszawy innowacyjne rozwiązanie – auto na minuty!

Jak działa auto na minuty?

4Mobility to doskonałe i proste rozwiązanie dla wszystkich osób, które nie dysponują własnym samochodem. Auto na minuty jest równie wygodne w obsłudze jak system miejskich rowerów. Aby korzystać z naszego rozwiązania musisz jedynie zarejestrować się na naszej stronie internetowej i pobrać aplikacje mobilną, dzięki której błyskawicznie zarezerwujesz wybrane auto.

Będzie ono na ciebie czekać w wybranej przez ciebie bazie na terenie Warszawy. Zatankujemy bak do pełna i zadbamy o czystość samochodu. Będziesz mógł również skorzystać ze znajdującej się wewnątrz nawigacji GPS, która pomoże Ci sprawnie poruszać się po ulicach Warszawy, nawet jeśli dobrze nie znasz miasta.

Zupełnie jak rower miejski

To ty decydujesz jak długo chcesz korzystać z wypożyczonego samochodu, a płacisz za niego wyłącznie korzystając z niego. Rozliczymy się co do minuty i co do kilometra. Auto możesz rezerwować na czas liczony w minutach, godzinach lub dobach. Jeśli twoje plany ulegną zmianie przy pomocy aplikacji mobilnej w każdej chwili możesz przedłużyć czas korzystania z usługi przy pomocy aplikacji mobilnej. Posłuży ona również do otwarcia samochodu za sprawą połączenia bluetooth. Prawda, że proste?

Auto na minuty odbierzesz w jednej z licznych baz 4Mobility zlokalizowanej na terenie Warszawy. Stale powiększamy liczbę naszych baz, które już obecnie pokrywają większą część miasta. Korzystając z auta na minuty w Warszawie przepełnionej samochodami nie musisz martwić się o koszty parkowania. W centrum miasta zlokalizowana jest szeroka strefa, w której możesz zaparkować auto za darmo, podobnie jak w jednej z naszych baz. Cały proces rezerwacji skorzystania z auta jest równie prosty jak w przypadku systemu rowerów miejskich.

Kto może korzystać z auta na minuty?

Aby skorzystać z auta na minuty nie musisz mieszkać w Warszawie. Nasze rozwiązanie skierowane jest zarówno do mieszkańców stolicy, jak i odwiedzających ją turystów i gości. Wystarczy, że posiadasz polskie prawo jazdy i polski dowód osobisty lub kartę pobytu z numerem PESEL, aby zarejestrować się w systemie 4Mobility i móc wypożyczyć jeden z trzech dostępnych modeli samochodów segmentu C i D. Wszystko załatwisz dosłownie w kilka minut. W końcu nazwa 4Mobility zobowiązuje do tego, by proces rejestracji, aktywacji konta i rezerwacji samochodu przebiegł błyskawicznie. Czy masz już plan na pierwszą podróż autem na minuty?

 

Najwygodniejsze auta na minuty