Zatłoczenie warszawskich ulic jest wyzwaniem dla sprawnego funkcjonowania firm, kiedy my bądź nasi pracownicy musimy przemieszczać się z jednego punktu miasta do drugiego, szukając jeszcze miejsc parkingowych, na których możemy zostawić samochód. Na rynku jest już jednak sposób, który nie tylko ułatwi nam przemieszczanie się, ale również pomoże zoptymalizować koszty podróży służbowych – samochód dla firmy na minuty bądź godziny to wyśmienita alternatywa dla służbowych samochodów i taksówek.

 

Car sharing, czyli nowość na warszawskim rynku

Car sharing jest rozwiązaniem, które pozwala na zmniejszenie zatłoczenia na warszawskich parkingach oraz obniżenie kosztów firmowych. Wystarczy posiadać ważne prawo jazdy oraz zarejestrować się w systemie – później wystarczy wybrać lokalizację, z której chcemy odebrać auto i dokonać rezerwacji . Jeśli mamy zaplanowane spotkanie, możemy zarezerwować auto na odpowiednią godzinę. Płatność za korzystanie z aut jest również banalnie prosta – firmy z pewnością skorzystają na rozliczaniu przejazdów na podstawie faktur VAT.

 

Samochód na minuty dla firmy alternatywą dla leasingu

W Polsce popularnym rozwiązaniem jest leasing, jednak w porównaniu z car sharingiem jest to zdecydowanie droższe rozwiązanie. Jeśli potrzebujesz samochodu do przemieszczania się po mieście na kilka spotkań tygodniowo, propozycja 4Mobility pomoże Ci ograniczyć koszty. Przy leasingu samochodowym nie tylko opłacasz miesięczną ratę leasingu, ale również zajmujesz się ubezpieczeniami, przeglądami, czy chociażby tankowaniem. Car sharing to tylko jedna opłata za wynajem samochodu na minuty bądź godziny. Jedyne, co Cię interesuje, to czy samochód znajduje się na parkingu. I choć rzadko zdarza się, że musisz zatankować samochód, to w schowku znajdziesz kartę paliwową, gdyż koszty paliwa pokrywa  4Mobility. Samochód dla firmy używany okazyjnie nie może być już tańszy.

 

Koniec z szukaniem miejsca parkingowego

Dodatkowym atutem usług car sharing jest łatwość, z jaką znajdziesz miejsce parkingowe. Na terenie Warszawy znajduje się wiele baz 4Mobility, z których możesz pobrać samochód, podczas rezerwacji parkować, a później go zostawić. Dodatkowo, dla Twojej wygody,  parkujesz samochód bez żadnych dodatkowych opłat, w stołecznej Strefie Płatnego Parkowania. Zyskujesz więc kolejną oszczędność nie tylko pieniędzy, ale również czasu –  dużo łatwiej znajdziesz miejsce do zaparkowania.

 

Dostępność różnych modeli

Samochody dla firm, udostępniane przez 4Mobility, są zarówno wygodne, jak i nowoczesne. We flocie znajdziesz różne auta – miejski lub z klasy premium. Wybierasz więc samochód dla firmy dopasowany do Twoich aktualnych potrzeb. W firmowej rzeczywistości może zdarzyć się wiele okazji, jak choćby udział w szkoleniu na drugim końcu miasta. Aby ograniczyć koszty, a także stawić się na miejscu o czasie, wystarczy że zarezerwujesz samochód na właściwą godzinę. W bazie 4Mobility będzie czekał wybrany model – Twój tymczasowy samochód dla firmy.

Elastyczne podejście

W biznesie bardzo ważna jest umiejętność dopasowania rozwiązań do potrzeb klienta. Niezależnie od tego, czy używasz samochodu kilka, czy kilkanaście razy w tygodniu – w ofercie 4Mobility znajdziesz rozwiązania, które zaspokoją Twoje potrzeby. Indywidualne podejście pomoże nam dojść do porozumienia i wypracować odpowiednie rozwiązania dla Twojej firmy. Car sharing jest z pewnością świetnym rozwiązaniem zarówno jako samochód dla firmy, która sporadycznie potrzebuje auta, jak i dla tych, których działalność opiera się na mobilności, jednak znajdują się w początkowej fazie rozwoju i auto dostępne przez cały dzień jest zbędnym kosztem.

 

Najwygodniejsze auta na minuty