fbpx
Teraz z kodem LIMO10 masz 10% zniżki na rezerwacje Audi A3 w wersji Limousine. Zarezerwuj online

Pobierz aplikację i odbierz pierwsze 20 km za 0 zł

Przetestuj carsharing od 4mobility! Odbierz pierwsze 20 km za 0 zł! W zakładce “Promocje” w sekcji “Vouchery” wprowadź kod START i nie płać za pierwsze 20 km.

carsharing

Najlepsze samochody w carsharingu w Gdyni

audi-a3-sportback-wynajem
Audi A3 sportback
35 TFSI 150 KM
Audi A3 limousine
35 TFSI 150 KM
Audi Q2
35 TFSI 150 KM
Nissan Leaf
100% elektryczny
audi-a3-sportback-wynajem
Audi A3 sportback
35 TFSI 150 KM
Audi A3 limousine
35 TFSI 150 KM
Audi Q2
35 TFSI 150 KM
Nissan Leaf
100% elektryczny

Skąd auta na minuty i godziny w Gdyni

Oferta car-sharing 4mobility jest dostępna dla mieszkańców Gdyni od listopada 2019 r. Właśnie wtedy 4mobility uruchomiła swoją usługę w całej nadmorskiej metropolii. Uruchomiona aplikacja pozwoliła mieszkańcom Gdyni na korzystanie z 60 samochodów marki premium. Od tamtej pory mogą oni wybierać pomiędzy produktami niemieckiej motoryzacji, takimi jak  Audi A3 Limousine, A3 Sportback oraz Q3. Popularność car-sharingu z 4mobility była tak duża, że już po pierwszych trzech miesiącach od uruchomienia aplikacji w całej aglomeracji nadmorskiej jej mieszkańcy pokonali wynajętymi autami w sumie 100 000 km, co można porównać do ponad dwukrotnego okrążenia Ziemi. Co ciekawe, to właśnie tam padł rekord długości pojedynczego kursu w ramach współdzielenia pojazdu w oparciu o ofertę car-sharing 4mobility. Wyniósł 1258 km. Dla tych, którzy ponad dystans cenią bardziej ekologię przejazdu, w ofercie znalazły się ekologiczne, bo elektryczne samochody Nissan Leaf.

Jak prosto i szybko wynająć auto w Gdyni

Jeśli chcesz sprawnie przemieszczać się po Gdyni, możesz wynająć auto na minuty lub godziny i uniezależnić się od rozkładu jazdy komunikacji miejskiej. Oferta car-sharing 4mobility pozwala to zrobić sprawnie i bez zbędnych formalności. Wystarczy intuicyjna aplikacja, kilka kliknięć i gotowe. Nie musisz przy tym wcześniej rezerwować interesującego Cię pojazdu. Potrzebne jest tylko Twoje prawo jazdy. Dzięki temu w kilka minut możesz znaleźć samochód, którym dotrzesz sprawnie do pracy.  Aplikacja 4mobility pozwoli Ci bardzo szybko znaleźć środek transportu, w komfortowych warunkach ruszyć ul. Janka Wiśniewskiego i dotrzeć do siedziby Twojego klienta. Jeżeli chcesz pospacerować w otoczeniu ORP „Błyskawica” czy „Daru Pomorza”, auta z floty 4mobility są do Twojej dyspozycji. Dotarcie na kawę ze znajomymi w okolice Skweru Kościuszki nie musi wiec być udręką. Tym bardziej, możesz zostawić wynajęte auto w strefie płatnego parkowania bez troski o wykupienie odpowiedniego biletu za parkowanie. Opłaty za parkometry czy paliwo zostaw na naszej głowie. W ten sposób możesz też zaplanować swoje zakupy w Centrum Handlowym Riviera. Wynajmij nasze auto i po kilku godzinach bezpiecznie zawieź zakupy do domu. Możesz przy tym skorzystać z usługi 4mobility Black i zajechać pod swój dom autem, które nie ma na swoje karoserii ani jednego logotypu.

W Gdyni warto zobaczyć

Gdynia jest jednym z 15 miast, których układy przestrzenne zostały uznane za najważniejsze dla polskiej historii i kultury. Warto wybrać się na Skwer Kościuszki i Molo Południowe, przez którego środek biegnie Aleja Jana Pawła II, czyli deptak spacerowy. jest to popularne miejsce imprezowe w Gdyni – pełne barów, restauracji, kawiarni, klubów i sklepów z pamiątkami, które pozwala poczuć klimat miasta. Koniecznie odwiedź Marinę Gdynia, gdzie odbywają się liczne regaty i imprezy okolicznościowe.

Jak działa carsharing w Gdyni

1. Utwórz i aktywuj konto

Pobierz aplikację ze sklepu App Store lub Google Play i utwórz nowe konto. Po rejestracji wystarczy, że dodasz zdjęcia Twojego prawa jazdy i wykonasz przelew weryfikacyjny (1 zł) z Twojego konta osobistego, abyśmy mogli wiedzieć, że to naprawdę Ty. Po aktywacji konta zyskujesz dostęp do setek aut!

2. Znajdź i zarezerwuj

Możesz wybrać samochód z mapy lub skorzystać z listy aut znajdujących się w Twojej okolicy. Jeśli chcesz wynająć samochód na minuty, po prostu wybierz samochód i kliknij “Zarezerwuj” – masz 15 minut na dotarcie do wybranego pojazdu.

3. Otwórz telefonem

Aplikacja to Twoje kluczyki do samochodu! Po dotarciu na miejsce sprawdź stan i czystość pojazdu, a ewentualne uwagi zgłoś, korzystając z opcji “Mam zastrzeżenia”. Teraz możesz jechać, gdzie chcesz!
Paliwo i parkowanie w Strefie Płatnego Parkowanie masz w cenie!

Pobierz aplikację

i zyskaj dostęp do setek samochodów.
Aplikacja to Twoje kluczyki do auta!

Tylko do końca kwietnia!
10% zniżki na wszystkie rezerwacje

z kodem:

KWIECIEN

Kod wprowadź na ostatnim kroku rezerwacji.

Zarezerwuj Audi A3

Audi A3 sportback w subskrypcji miesięcznej

audi-a3-sportback-wynajem

2799 zł/mies.

Płatność nie zostanie jeszcze naliczona.
Administratorem danych, które tu wpisujesz, jest 4Mobility SA. Dane będą przetwarzane w celu realizacji rezerwacji.
Call Now Button