fbpx

Lotnisko Chopina

Wypożyczalnia samochodów - Warszawa Lotnisko Chopina

Dzięki nowemu parkingowi 4mobility na lotnisku Chopina możesz rozpocząć lub zakończyć wynajem samochodu na lotnisku. Jeśli jedziesz na samolot, możesz wziąć samochód z Warszawy i zakończyć rezerwację bezpośrednio na lotnisku. Jeśli przylatujesz i chcesz, żeby samochód na Ciebie czekał, skorzystaj z naszej oferty wynajmu auta na lotnisku Chopina.

Jak dojechać

Wjazd na miejsca parkingowe 4mobility znajduje się na poziomie Odlotów na Parkingu P2 za hotelem Renaissance Warsaw Airport.
Nie trzeba pobierać biletu parkingowego aby wjechać/wyjechać z parkingu – numery tablic rejestracyjnych są rozpoznawane automatycznie.
Gdyby szlaban nie otworzył się automatycznie, należy skontaktować się przez intercom z ochroną parkingu.

Parking jest czynny całodobowo.

15 zł 0 zł

Do końca roku rozpoczęcie lub zakończenie rezerwacji na parkingu lotniska Chopina jest bezpłatne!

Wjazd od ul. Żwirki i Wigury na poziom Odloty.

Szlaban znajduje się za hotelem Renaissance. Miejsca 4mobility są oznaczone.

Przylatujesz?

Zwróć samochód na lotnisku Chopina

Odlatujesz?

Zwróć samochód na lotnisku Chopina

Lotnisko Chopina

Jak wynająć auto na lotnisku

Chcesz zarezerwować auto i odebrać je na lotnisku Chopina w Warszawie? Skorzystaj z formularza i rezerwuj jak w klasycznej wypożyczalni samochodów. Auto możesz wynająć nawet na jeden dzień, a jeśli planujesz dłuższy pobyt, mamy dla Ciebie ofertę wynajmu samochodu na kilka dni. Wystarczy, że wybierzesz datę i miejsce “Warszawa – Lotnisko Chopina“, a samochód będzie czekał na Ciebie w wybranym terminie.

 

Jak zwrócić auto na lotnisku

Wylatujesz i potrzebujesz samochodu, który możesz zostawić na lotnisku Chopina? Skorzystaj z prostego i bezpiecznego wynajmu auta w aplikacji 4mobility. Pobierz aplikację, zarezerwuj samochód z warszawskiej strefy i zwróć go na naszym lotniskowym parkingu.

Pobierz aplikację