fbpx
Teraz z kodem LIMO10 masz 10% zniżki na rezerwacje Audi A3 w wersji Limousine. Zarezerwuj online

O nas

4mobility

4Mobility to sprawdzona firma świadcząca usługi w zakresie carsharingu oraz wynajmu aut użytkownikom prywatnym oraz firmom w największych miastach Polski m.in. w Warszawie, Poznaniu, Gdańsku, Gdyni, Sopocie, Krakowie, Wrocławiu. Usługi realizowane są z wykorzystaniem nowoczesnej aplikacji mobilnej, dzięki której potencjalny klient może zarejestrować się w usłudze i dokonać rezerwacji auta z dowolnego miejsca w ramach strefy usługi.

Nasza misja

Celem 4Mobility jest przede wszystkim dostarczanie klientom kompleksowych usług nowoczesnej mobilności miejskiej w oparciu o innowacyjne rozwiązania systemowe, przejrzystość kosztów, realizujących założenia ekonomii współdzielenia (sharing economy), zachowania zrównoważonego transportu wykorzystującego pojazdy niskoemisyjne oraz samochody elektryczne.

Wizja

4Mobility chce być wiodącą firmą na polskim rynku oferującą rozwiązania mobilnościowe w tym carsharing oraz wynajmu aut zarówno w zakresie mobilności miejskiej jak i rozwiązań dla biznesu, promując innowacyjność oraz ekologię.

Tylko do końca kwietnia!
10% zniżki na wszystkie rezerwacje

z kodem:

KWIECIEN

Kod wprowadź na ostatnim kroku rezerwacji.

Zarezerwuj Audi A3

Audi A3 sportback w subskrypcji miesięcznej

audi-a3-sportback-wynajem

2799 zł/mies.

Płatność nie zostanie jeszcze naliczona.
Administratorem danych, które tu wpisujesz, jest 4Mobility SA. Dane będą przetwarzane w celu realizacji rezerwacji.
Call Now Button