Premium carsharing

Najwygodniejsze
auta na minuty

JEDŹ Z 4MOBILITY!

Sprawdź aktualne promocje

Zobacz jakie to proste i bezpieczne

Dołącz do 4Mobility

Pobierz aplikację, zarejestruj się i korzystaj z najwygodniejszych aut na minuty w mieście.

Znajdź i zarezerwuj samochód

Aplikacja jest Twoim kluczykiem do ulubionego auta. Otwórz i jedź.

Jedź wygodnie do celu

4Mobility daje Ci wygodę bez ponoszenia kosztów paliwa i parkowania w miejskiej Strefie Płatnego Parkowania.

Korzystaj z buspasa

Zgodnie z ustawą o elektromobilności, samochody elektryczne mogą poruszać się buspasem.

Jak to działa?

Wystarczą 2 kliknięcia!

Wybierz auto na dziś

W 4Mobility masz możliwość wyboru auta dopasowanego do Twoich aktualnych potrzeb.

Nissan Leaf

Kompaktowy elektryk

Nissan Leaf II. generacji to najbardziej kompaktowy „elektryk” z naszej floty. Bateria o pojemności 40 kWh pozwala na przejechanie 378 km na jednym ładowaniu (dane producenta). Silnik o mocy 150 KM pozwala na przyspieszenie do 100 km/h w ciągu 7,9 sekundy. O bezpieczeństwo zadba 6 poduszek powietrznych, ABS, EBD i BA, kamery cofania, oraz systemy ostrzegające m.in. o pojeździe w „martwym polu” czy wykrywające pieszych i rowerzystów.
Tak jak w przypadku BMW i3, silnik elektryczny umożliwia legalne poruszanie się po buspasie.

Opłaty

W 4Mobility płacisz tylko za czas korzystania z auta i przejechany dystans.
Nie ponosisz kosztów paliwa i parkowania w Strefie Płatnego Parkowania w mieście.
od 0,67zł/min
od 0,80zł/km
od 129 zł/doba
od 0 zł/km

Co to jest carsharing?

Auto na minuty zrewolucjonizowało sprawne poruszanie się po mieście – poznaj zalety carsharingu

Współcześni użytkownicy przyzwyczajeni do internetu i wszelkich udogodnień wynikających z rozwiązań mobilnych szczególnie cenią sobie carsharing jako sprawny sposób poruszania się po mieście. Auto na minuty oferuje rozwiązania, z którymi nie jest w stanie konkurować tradycyjna wypożyczalnia samochodów. Poznań, jako jedno z największych miast w Polsce jest zaś miejscem, w którym owe korzyści są najbardziej dostrzegalne.

Auto na minuty – płacisz tylko, gdy korzystasz

Carsharing, czyli auto na minuty różni się od tradycyjnych wypożyczalni pojazdów głównie tym, że użytkownicy płacą za usługę tylko wówczas, gdy rzeczywiście korzystają za samochodu. W kontekście stosunkowo krótkich podróży z punktu A do punktu B jest to rozwiązanie znacznie tańsze i bardziej efektywne niż zwykła wypożyczalnia samochodów. Poznań, ze swoją dużą powierzchnią i korkami stanowi idealne miejsce dla carsharingu, który jest przy okazji znacznie bardziej komfortową alternatywą dla wciąż niedoskonałej komunikacji miejskiej. Każdy klient, który nie porusza się po mieście na tyle często, by opłacało mu się posiadanie własnego auta, dostrzeże również inną wygodę korzystania z auta na minuty. Carsharing sprawia, że nie martwimy się o dodatkowe koszty, takie jak ubezpieczenie czy serwisowanie, a najczęściej również tankowanie samochodu. Nawet jeśli zaistnieje taka konieczność, spalana benzyna jest wliczona w cenę wynajmu.

Minimum formalności – najwygodniejsza wypożyczalnia samochodów w Poznaniu

Aby korzystać z większości wypożyczalni samochodów w Poznaniu, należy załatwić wiele formalności, takich jak kaucja, czy protokół odbioru i zdania pojazdu. To strata czasu dla wielu użytkowników, dla których auto na minuty jest rozwiązaniem korzystnym również z tego względu.