Ile to kosztuje?

W 4Mobility płacisz tylko za czas korzystania z auta i przejechany dystans.
Nie ponosisz kosztów:
Paliwa
Parkowania w Strefie Płatnego Parkowania

Opłaty za auta z ulicy

Czujniki parkowania, systemy autonomicznego hamowania oraz utrzymywania pasa ruchu pozwolą na bezpieczne przemierzanie wielkomiejskiej dżungli. Dzięki niskiej stawce jest idealny na codzienne dojazdy do pracy, 5 miejsc przyda się na wieczorny wypad ze znajomymi, a duży bagażnik świetnie sprawdzi się na zakupach i rodzinnych wyjazdach za miasto.

Hyundai i30

Miejski fun
Manual
Klimatyzacja
Czujnik parkowania
Bluetooth
100 KM
Kultowe Mini dzięki swoim kompaktowym rozmiarom odnajdzie swoje miejsce na każdym zatłoczonym parkingu, a połączenie z automatyczną skrzynią biegów sprawia, że przemieszczanie się po zakorkowanych ulicach Warszawy nie stanowi problemu. Auto idealne dla kobiety ale nie tylko – futurystyczne wnętrze zainteresuje każdego miłośnika gadżetów i motoryzacji.

Mini One

Unikatowy styl
Automat lub Manual
Klimatyzacja
Czujnik parkowania
Bluetooth
102 KM
Idealny na ważne spotkanie biznesowe albo wykwitną kolację. Stylowa linia nadwozia, reflektory LED, nowoczesne wnętrze z wysuwanym wyświetlaczem i wirtualnym kokpitem. To tylko część z wielu zalet – wszystkie możesz odkryć sam.

Audi A3

Komfort i klasa
Automat
Klimatyzacja
Bluetooth
(0-100km/h) – 8,2 s
Pakiet sport
150 KM
Czujnik parkowania
Niech nie zmylą Cię jego wymiary – kompaktowe BMW potrafi pokazać pazur. Pakiet sport zadba o odpowiednią dynamikę jazdy, a bogate wyposażenie umili każdą podróż. Z ciekawostek należy dodać, że jest to 2. najlepiej sprzedające się auto BMW, więc wypróbuj i Ty!

BMW 1

Sportowy na co dzień
Automat
Klimatyzacja
Bluetooth
(0-100km/h) – 8,5 s
Pakiet sport
136 KM
Czujnik parkowania
Pierwszy SUV miejski w naszej ofercie. Duży bagażnik idealnie sprawdzi się podczas weekendowego wyjazdu za miasto, a w przestronnym wnętrzu, Ty i Twoi znajomi dostaniecie się wszędzie w komfortowych warunkach. Rozmiar nie odbiera przyjemności prowadzenia – Q3 potrafi imponować świetną dynamiką.

Audi Q3

Przestrzeń i dynamika
Automat
Klimatyzacja
Bluetooth
(0-100km/h) – 8,5 s
Pakiet sport
150 KM
Czujnik parkowania
Awangardowy samochód z przyszłości już dostępny w Warszawie. W pełni elektryczny pozwala cieszyć się niezwykłym przyśpieszeniem przy jednoczesnej zerowej emisji CO2, a dzięki możliwości poruszania się po buspasie nie straszne nam są żadne korki. Kamery cofania i wszechobecna elektronika ułatwiają parkowanie nawet w najtrudniejszych miejscach.

BMW i3

Elektryzująca moc
Elektryczny
Możliwość jazdy buspasem!
Klimatyzacja
(0-100km/h) – 7,3 s
Automat
Czujnik parkowania

Auto na dłużej? Wypożycz z bazy i oszczędzaj!

Im dłużej, tym taniej