fbpx

Blog

Wynajem auta bez karty kredytowej

Auta premium bez zbędnych formalności

Wynajem auta bez karty kredytowej na dowolną liczbę dni jest dostępny w ofercie 4mobility kilku lat. Wystarczy nasza intuicyjna aplikacja, obejmująca swoim zasięgiem największe miasta w kraju i Twoje prawo jazdy. W wypożyczalniach 4mobility znajdziesz komfortowe Audi A3 Limousine, A3 Sportback, Q3, czy niskoemisyjnego Nissana Leaf. Możesz nimi jeździć bez zbędnych formalności. Nasze auta premium z Ingolstadt są przy tym dostępne dla Ciebie 24/7, bez konieczności posiadania karty kredytowej. Ograniczamy dla Ciebie wszystkie formalności do absolutnego minimum więc w wypożyczalniach 4mobility nie trzeba wcześniejszej rezerwacji, ani kaucji czy wpłaty własnej. Po kilku kliknięciach w swoim telefonie możesz nim otwierać i zamykać wybrane przez Ciebie auto, które wybrałeś spośród tych, które znajdują się najbliżej Twojej lokalizacji.

 

Elastyczny wynajem samochodu bez karty kredytowej

Szukając wypożyczalni aut, która umożliwi Ci wynajem auta bez karty kredytowej, możesz skorzystać z naszej oferty FlexRent. Umożliwia ona dopasowanie  usługi do Twoich preferencji. W naszej wypożyczalni wynajmiesz w ten sposób auto na tyle, ile potrzebujesz: na kilka dni, weekendów czy tygodni. Jesteśmy elastyczni. Stąd też nazwa usługi. Wypożyczalnie 4mobility są też najtańszymi w kraju, oferującymi auta z segmentu premium. W cenie wynajmu auta zawarte są bowiem różne opłaty, związane z użytkowaniem komfortowych samochodów z naszej floty. Jeżeli podczas wynajmu auta planujesz jego postój w strefie płatnego parkowania, opłaty za parkometry oraz paliwo, mogą być na naszej głowie. Przy wyborze pakietu na 7 lub 30 dni koszty te zostaną po Twojej stronie. Wynajmując u nas auto bez karty kredytowej zyskujesz też  pełne wsparcie techniczne, dostępne 24/7. Nasze samochody premium mają też pełen pakiet ubezpieczenia OC, AC i NNW. Jeśli chcesz podróżować samochodem, które nie jest oznaczone żadnym logotypem, wybierz jeden z nieoklejonych samochodów z naszej floty.

 

Dla kogo wynajem auta bez karty kredytowej

Jeżeli szukasz możliwości wynajmu auta bez karty kredytowej, skorzystaj z oferty 4mobility. Szanujemy to, że nie masz jej, bo nie lubisz dodatkowych zobowiązań i korzystasz jedynie z karty debetowej. Wypożycz interesujące Cię auto, posługując się jedynie swoim prawem jazdy. Od ręki i bez konieczności posiadania karty kredytowej wynajmiesz samochód, w którym szybko załatwisz swoje sprawy w urzędzie, lub wyskoczysz na krótki wypoczynek z rodziną za miasto. Nie martwiąc się formalnościami możesz sprawnie odwiedzić kilka galerii handlowych i bezpiecznie odwieźć zakupy do domu. Docenisz przy tym fakt, że nasze auta premium są wyposażone w nieocenione w ruchu miejskim automatyczne skrzynie biegów.

Facebook
Twitter
LinkedIn

Zobacz podobne wpisy

Tylko do końca kwietnia!
10% zniżki na wszystkie rezerwacje

z kodem:

KWIECIEN

Kod wprowadź na ostatnim kroku rezerwacji.

Zarezerwuj Audi A3

Audi A3 sportback w subskrypcji miesięcznej

audi-a3-sportback-wynajem

2799 zł/mies.

Płatność nie zostanie jeszcze naliczona.
Administratorem danych, które tu wpisujesz, jest 4Mobility SA. Dane będą przetwarzane w celu realizacji rezerwacji.
Call Now Button