fbpx
Teraz z kodem LIMO10 masz 10% zniżki na rezerwacje Audi A3 w wersji Limousine. Zarezerwuj online

Blog

4Mobility we Wrocławiu

Już na początku października br. mieszkańcy Wrocławia będą mogli skorzystać z carsharingu premium od spółki 4Mobility. Do ich dyspozycji zostaną oddane nowe samochody marki Audi. Dostępna będzie także nowa usługa „4Mobility Black”, która umożliwia wynajem samochodów nieoklejonych logotypami firmy.

Nowe Audi nie tylko na minuty

Już w najbliższych dniach na ulice Wrocławia wyjadą pierwsze auta od 4Mobility. Na początek udostępnionych zostanie 30 aut marki Audi w modelach Q2 i A3. Auta można wypożyczyć w dowolnym momencie przy użyciu intuicyjnej aplikacji, bez zbędnych formalności (wystarczy aplikacja i prawo jazdy), oraz bez konieczności wcześniejszej rezerwacji. Oferta 4Mobility pozwala na wynajem samochodu na dni, tygodnie, a nawet miesiące. Spółka planuje stopniową rozbudowę wrocławskiej floty i strefy 4Mobility.

4Moblity Black, czyli carsharingiem jak własnym autem

Poza autami premium spółka oferuje również niedostępną w innych carsharingach możliwość wynajmu samochodów nieoklejonych logotypami. Stale poszerzamy swoją ofertę i prezentujemy klientom coraz to nowsze rozwiązania. Dla tych, którzy chcieliby się poczuć jak we własnym aucie, 4Mobility wprowadziło usługę – „4Mobility Black”, polegającą na możliwości wypożyczenia aut bez oklejenia takich jak Audi A3 i Q2. Nasze badania oraz analiza ofert dostępnych za granicą pokazały, że istnieje taka potrzeba wśród klientów. Co ważne, w żadnej konkurencyjnej aplikacji podobna oferta nie jest dostępna. Usługa ta jest więc zupełną nowością na polskim rynku carsharingu. W okresie pandemii wprowadziliśmy także pakiety wynajmu długoterminowego, które są alternatywą
dla komunikacji miejskiej a w niedalekiej przyszłości również dla leasingu
– mówi Paweł Błaszczak, prezes zarządu 4Mobility.

Paliwo i parkometry w cenie

W większości pakietów koszty paliwa i parkometrów pokrywa 4Mobility, jednak użytkownik może wybrać też takie, w których sam dba o to we własnym zakresie. Co ważne, podczas rezerwacji samochód dostępny jest dla klienta na wyłączność.

Na początku roku zainicjowaliśmy proces podwojenia naszej floty. Pomimo pandemii koronawirusa, zgodnie
z planem, zakończyliśmy tę inwestycję. Część zakupionych aut wzmocniła nasze dotychczasowe lokalizacje.
Już na wiosnę sygnalizowaliśmy jednak, że pozostałe pojazdy będą wykorzystane w zupełnie nowych lokalizacjach. W dalszym ciągu myślimy bowiem o zwiększaniu zasięgu naszych usług –
dodajePaweł Błaszczak, prezes zarządu 4Mobility.

Facebook
Twitter
LinkedIn

Zobacz podobne wpisy

Tylko do końca kwietnia!
10% zniżki na wszystkie rezerwacje

z kodem:

KWIECIEN

Kod wprowadź na ostatnim kroku rezerwacji.

Zarezerwuj Audi A3

Audi A3 sportback w subskrypcji miesięcznej

audi-a3-sportback-wynajem

2799 zł/mies.

Płatność nie zostanie jeszcze naliczona.
Administratorem danych, które tu wpisujesz, jest 4Mobility SA. Dane będą przetwarzane w celu realizacji rezerwacji.
Call Now Button