Premium carsharing

Najwygodniejsze
auta na minuty

JEDŹ Z 4MOBILITY!

Sprawdź aktualne promocje

Zobacz jakie to proste i bezpieczne

Dołącz do 4Mobility

Pobierz aplikację, zarejestruj się i korzystaj z najwygodniejszych aut na minuty w mieście.

Znajdź i zarezerwuj samochód

Aplikacja jest Twoim kluczykiem do ulubionego auta. Otwórz i jedź.

Jedź wygodnie do celu

4Mobility daje Ci wygodę bez ponoszenia kosztów paliwa i parkowania w miejskiej Strefie Płatnego Parkowania.

Jak to działa?

Wystarczą 2 kliknięcia!

Wybierz auto na dziś

W 4Mobility masz możliwość wyboru auta dopasowanego do Twoich aktualnych potrzeb.

Audi A3 Sportback

Sportowy szyk

Jeśli wybierasz się na ważne spotkanie biznesowe albo wykwitną kolację, to sportowa limuzyna od Audi jest dla Ciebie.
Stylowa linia nadwozia, reflektory LED, nowoczesne wnętrze z wysuwanym wyświetlaczem i wirtualnym kokpitem. To tylko część z wielu zalet – resztę możesz odkryć sam.

Audi A3 Limousine

Komfort i klasa

Jeśli wybierasz się na ważne spotkanie biznesowe albo wykwitną kolację, to elegancka limuzyna od Audi jest dla Ciebie.
Stylowa linia nadwozia, reflektory LED, nowoczesne wnętrze z wysuwanym wyświetlaczem i wirtualnym kokpitem. To tylko część z wielu zalet – resztę możesz odkryć sam.

Audi Q3

Przestrzeń i dynamika

Pierwszy SUV miejski w naszej ofercie. Duży bagażnik idealnie sprawdzi się podczas weekendowego wyjazdu za miasto, a w przestronnym wnętrzu, Ty i Twoi znajomi dostaniecie się wszędzie w komfortowych warunkach. Rozmiar nie odbiera przyjemności prowadzenia – Q3 potrafi imponować świetną dynamiką.

Opłaty

W 4Mobility płacisz tylko za czas korzystania z auta i przejechany dystans.
Nie ponosisz kosztów paliwa i parkowania w Strefie Płatnego Parkowania w mieście.
od 0,67 zł/min
od 0,80 zł/km
od 129 zł/dobę
od 0,00 zł/km

Pakiet startowy. Zyskaj 10 zł na start

sprawdź

Co to jest carsharing?

Auto na minuty zrewolucjonizowało sprawne poruszanie się po mieście – poznaj zalety carsharingu

Współcześni użytkownicy przyzwyczajeni do internetu i wszelkich udogodnień wynikających z rozwiązań mobilnych szczególnie cenią sobie carsharing jako sprawny sposób poruszania się po mieście. Auto na minuty oferuje rozwiązania, z którymi nie jest w stanie konkurować tradycyjna wypożyczalnia samochodów. Poznań, jako jedno z największych miast w Polsce jest zaś miejscem, w którym owe korzyści są najbardziej dostrzegalne.

Auto na minuty – płacisz tylko, gdy korzystasz

Carsharing, czyli auto na minuty różni się od tradycyjnych wypożyczalni pojazdów głównie tym, że użytkownicy płacą za usługę tylko wówczas, gdy rzeczywiście korzystają za samochodu. W kontekście stosunkowo krótkich podróży z punktu A do punktu B jest to rozwiązanie znacznie tańsze i bardziej efektywne niż zwykła wypożyczalnia samochodów. Poznań, ze swoją dużą powierzchnią i korkami stanowi idealne miejsce dla carsharingu, który jest przy okazji znacznie bardziej komfortową alternatywą dla wciąż niedoskonałej komunikacji miejskiej. Każdy klient, który nie porusza się po mieście na tyle często, by opłacało mu się posiadanie własnego auta, dostrzeże również inną wygodę korzystania z auta na minuty. Carsharing sprawia, że nie martwimy się o dodatkowe koszty, takie jak ubezpieczenie czy serwisowanie, a najczęściej również tankowanie samochodu. Nawet jeśli zaistnieje taka konieczność, spalana benzyna jest wliczona w cenę wynajmu.

Minimum formalności – najwygodniejsza wypożyczalnia samochodów w Poznaniu

Aby korzystać z większości wypożyczalni samochodów w Poznaniu, należy załatwić wiele formalności, takich jak kaucja, czy protokół odbioru i zdania pojazdu. To strata czasu dla wielu użytkowników, dla których auto na minuty jest rozwiązaniem korzystnym również z tego względu.