fbpx

Czerwcowe obniżki i nowe pakiety!

Czerwiec w 4mobility z pewnością będzie bardzo gorący! Miesiąc rozpoczynamy obniżką cen w aplikacji dla dwóch popularnych pakietów 7 i 30 dni.

Wynajem na tydzień i miesiąc nawet 1200 zł taniej

Najpopularniejszy model Audi A3 Sportback na tydzień kosztuje teraz 999 zł (100 zł taniej), a za wynajem miesięczny zapłacicie w aplikacji 2899 zł (300 zł zniżki) – ale to nie wszystko!
Ci, którzy uważnie śledzą naszą stronę i social media, mają okazję skorzystać ze zniżek 300 zł w przypadku najmu na 7 dni i aż 1200 zł w pakiecie miesięcznym!

Nowe pakiety na wynajem dobowy i weekend

Jak zapewne część z Was zauważyła, jakiś czas temu wprowadziliśmy pakiet 24h bez kilometrów, za to w obniżonej cenie. Pakiety bez kilometrów postanowiliśmy wprowadzić z myślą o tych, którzy chcą płacić tylko za te kilometry, które rzeczywiście przejechali – dzięki temu, wszystkie koszty mogą pod stałą kontrolą.
Co ważne, w pakietach bez dodatkowych kilometrów, paliwo jest po stronie 4mobility, a użytkownik płaci tylko za przejechane kilometry.

Pakiet 24h bez dodatkowych kilometrów przypadł Wam do gustu, więc od dziś w aplikacji możecie znaleźć nowy pakiet – 3 dni bez kilometrów w obniżonej cenie!
Pakiet idealny na wynajmy weekendowe lub świąteczne, a teraz dzięki obniżonej cenie i braku dodatkowych kilometrów, możecie płacić tylko za rzeczywiście przejechane kilometry!

Udostępnij post

Pobierz aplikację

i zyskaj dostęp do setek samochodów.
Aplikacja to Twoje kluczyki do auta!