fbpx

Czerwcowe obniżki i nowe pakiety!

Czerwiec w 4mobility z pewnością będzie bardzo gorący! Miesiąc rozpoczynamy obniżką cen w aplikacji dla dwóch popularnych pakietów 7 i 30 dni.

Wynajem na tydzień i miesiąc nawet 1200 zł taniej

Najpopularniejszy model Audi A3 Sportback na tydzień kosztuje teraz 999 zł (100 zł taniej), a za wynajem miesięczny zapłacicie w aplikacji 2899 zł (300 zł zniżki) – ale to nie wszystko!
Ci, którzy uważnie śledzą naszą stronę i social media, mają okazję skorzystać ze zniżek 300 zł w przypadku najmu na 7 dni i aż 1200 zł w pakiecie miesięcznym!

Nowe pakiety na wynajem dobowy i weekend

Jak zapewne część z Was zauważyła, jakiś czas temu wprowadziliśmy pakiet 24h bez kilometrów, za to w obniżonej cenie. Pakiety bez kilometrów postanowiliśmy wprowadzić z myślą o tych, którzy chcą płacić tylko za te kilometry, które rzeczywiście przejechali – dzięki temu, wszystkie koszty mogą pod stałą kontrolą.
Co ważne, w pakietach bez dodatkowych kilometrów, paliwo jest po stronie 4mobility, a użytkownik płaci tylko za przejechane kilometry.

Pakiet 24h bez dodatkowych kilometrów przypadł Wam do gustu, więc od dziś w aplikacji możecie znaleźć nowy pakiet – 3 dni bez kilometrów w obniżonej cenie!
Pakiet idealny na wynajmy weekendowe lub świąteczne, a teraz dzięki obniżonej cenie i braku dodatkowych kilometrów, możecie płacić tylko za rzeczywiście przejechane kilometry!

Udostępnij post

Zaoszczędź dzięki przedpłacie!

Zaoszczędź aż 900 zł, dzięki przedpłacie za subskrypcję! Wprowadzamy przedpłaty na subskrypcję Audi A3 Sportback, dzięki którym możecie zaoszczędzić aż 900 zł w skali 3

Pobierz aplikację

i zyskaj dostęp do setek samochodów.
Aplikacja to Twoje kluczyki do auta!

Tylko do końca marca!
12% zniżki na wszystkie rezerwacje powyżej 2 dni

z kodem:

MARZEC

Kod wprowadź na ostatnim kroku rezerwacji.

Zarezerwuj Audi A3

Audi A3 sportback w subskrypcji miesięcznej

audi-a3-sportback-wynajem

2799 zł/mies.

Płatność nie zostanie jeszcze naliczona.
Administratorem danych, które tu wpisujesz, jest 4Mobility SA. Dane będą przetwarzane w celu realizacji rezerwacji.
Call Now Button