fbpx
Teraz z kodem LIMO10 masz 10% zniżki na rezerwacje Audi A3 w wersji Limousine. Zarezerwuj online

Blog

Czerwcowe obniżki i nowe pakiety!

Czerwiec w 4mobility z pewnością będzie bardzo gorący! Miesiąc rozpoczynamy obniżką cen w aplikacji dla dwóch popularnych pakietów 7 i 30 dni.

Wynajem na tydzień i miesiąc nawet 1200 zł taniej

Najpopularniejszy model Audi A3 Sportback na tydzień kosztuje teraz 999 zł (100 zł taniej), a za wynajem miesięczny zapłacicie w aplikacji 2899 zł (300 zł zniżki) – ale to nie wszystko!
Ci, którzy uważnie śledzą naszą stronę i social media, mają okazję skorzystać ze zniżek 300 zł w przypadku najmu na 7 dni i aż 1200 zł w pakiecie miesięcznym!

Nowe pakiety na wynajem dobowy i weekend

Jak zapewne część z Was zauważyła, jakiś czas temu wprowadziliśmy pakiet 24h bez kilometrów, za to w obniżonej cenie. Pakiety bez kilometrów postanowiliśmy wprowadzić z myślą o tych, którzy chcą płacić tylko za te kilometry, które rzeczywiście przejechali – dzięki temu, wszystkie koszty mogą pod stałą kontrolą.
Co ważne, w pakietach bez dodatkowych kilometrów, paliwo jest po stronie 4mobility, a użytkownik płaci tylko za przejechane kilometry.

Pakiet 24h bez dodatkowych kilometrów przypadł Wam do gustu, więc od dziś w aplikacji możecie znaleźć nowy pakiet – 3 dni bez kilometrów w obniżonej cenie!
Pakiet idealny na wynajmy weekendowe lub świąteczne, a teraz dzięki obniżonej cenie i braku dodatkowych kilometrów, możecie płacić tylko za rzeczywiście przejechane kilometry!

Facebook
Twitter
LinkedIn

Zobacz podobne wpisy

Tylko do końca kwietnia!
10% zniżki na wszystkie rezerwacje

z kodem:

KWIECIEN

Kod wprowadź na ostatnim kroku rezerwacji.

Zarezerwuj Audi A3

Audi A3 sportback w subskrypcji miesięcznej

audi-a3-sportback-wynajem

2799 zł/mies.

Płatność nie zostanie jeszcze naliczona.
Administratorem danych, które tu wpisujesz, jest 4Mobility SA. Dane będą przetwarzane w celu realizacji rezerwacji.
Call Now Button