fbpx

Blog

Samochód na weekend do wynajęcia od ręki

Ciesz się autem premium podczas weekendu

Od kilku lat zasięg aplikacji 4mobility obejmuje największe miasta Polski. Dzięki temu mieszkańcy Warszawy, Wrocławia, Poznania, Krakowa, Gdańska, Gdyni i Sopotu mogą sprawnie i bez zbędnych formalności wynająć na weekend samochód premium. Do ich dyspozycji są wyprodukowane w Ingolstadt  Audi A3 Limousine, A3 Sportback, Q2 czy Q3. Oprócz aut niemieckiego producenta we flocie spółki znajdziesz również niskoemisyjne samochody  Nissan Leaf. Każde z tych aut powinno sprostać Twoim weekendowym potrzebom, niezależnie od Twoich preferencji. Co ważne, nie musisz na nie czekać, ani ich rezerwować. Wystarczy kilka kliknięć w aplikacji i od ręki skorzystać z interesującego Cię auta naszych wypożyczalni aut na weekend, zlokalizowanych w największych miastach w Polsce. Zrobisz to w każdej chwili – 24/7. Jesteśmy przy tym najtańszą wypożyczalnią aut na weekend. W trosce o Twoje bezpieczeństwo w trudnych czasach pandemii postanowiliśmy zagwarantować Ci dodatkowy komfort związany z wynajęciem naszego auta. Możesz je bowiem otworzyć i zamknąć swoim telefonem, bez konieczności używania kluczyków. Jeżeli jednak z kluczykami będziesz czuł się pewniej, możesz odebrać je bez spotkania z naszym pracownikiem.

Wynajem auta na weekend – wygodniej już się nie da

Jeśli w piątek nadarzyła Ci się okazja na fajny wyjazd ze znajomymi poza miasto, a nie masz odpowiedniego środka transportu, nie musisz z tego powodu wpadać w panikę. Nasza oferta wynajmu aut na weekend umożliwi Ci wypożyczenie komfortowego auta z segmentu premium, praktycznie od ręki, bez konieczności wcześniejszej rezerwacji. Nie musisz też martwić się kaucją czy wpłatą własną. Skorzystaj z najtańszej możliwości wynajmu auta na weekend, wybierz interesujący Cię pojazd i ruszaj w podróż. Potrzebujesz do tego tylko naszej aplikacji i prawa jazdy. Jeżeli  wybierasz się naszym autem na weekend do jednego z miast, które jest w zasięgu naszej aplikacji, nie musisz przejmować się też kosztami korzystania z miejsc parkingowych w strefie płatnego parkowania. Bilety za parkometry są już na naszej głowie. Podobnie koszty paliwa. Masz je wliczone w cenę najmu. Tak samo, jak ubezpieczenie OC, AC i NNW auta, którym podróżujesz. Dodatkowo gwarantujemy Ci wsparcie techniczne 24/7. Jeśli chcesz podróżować samochodem, który nie ma żadnych oznaczeń i logotypu 4mobility, skorzystaj z naszej wypożyczalni i wynajmij na weekend jedno z aut w ramach 4mobility Black – samochody w tej ofercie nie są oklejone materiałami reklamowymi.

Dla kogo wynajem auta na weekend

Oferta 4mobility wynajmu aut na weekend jest dedykowana osobom, które nie potrzebują kupować i utrzymywać auta, co zazwyczaj wiąże się z długotrwałymi wydatkami. Chcąc na chwilę zyskać ekstra mobilność nie musisz kupować samochodu, który w dni powszednie będzie bezczynnie stał pod twoim domem. Skorzystaj z naszych wypożyczalni aut na weekend. Są z segmentu premium, zatem bardzo komfortowe.

Wynajmij samochód na weekend
Facebook
Twitter
LinkedIn

Zobacz podobne wpisy

Tylko do końca kwietnia!
10% zniżki na wszystkie rezerwacje

z kodem:

KWIECIEN

Kod wprowadź na ostatnim kroku rezerwacji.

Zarezerwuj Audi A3

Audi A3 sportback w subskrypcji miesięcznej

audi-a3-sportback-wynajem

2799 zł/mies.

Płatność nie zostanie jeszcze naliczona.
Administratorem danych, które tu wpisujesz, jest 4Mobility SA. Dane będą przetwarzane w celu realizacji rezerwacji.
Call Now Button