fbpx
Obniżamy ceny pakietów dla Audi A3! Pakiet 24h już od 169 zł! SPRAWDŹ

Wypożyczalnia samochodów bez kaucji – czy to możliwe?

wynajem samochodów bez kaucji

Wynajem samochodów bez kaucji - jak to działa?

Wynajem samochodów bez kaucji to rodzaj umowy, w której wynajmujący nie wymaga od najemcy wpłacenia kaucji zabezpieczającej na wypadek ewentualnych szkód lub zaległości związanych z wynajmem samochodu. W takim przypadku najemca nie musi przedstawiać żadnego zabezpieczenia finansowego. Niektóre wypożyczalnie samochodów oferują wynajem bez kaucji jako opcję dla klientów, którzy nie posiadają karty kredytowej lub nie chcą jej używać do wynajmu samochodu.

Wypożyczalnia samochodów bez kaucji - dlaczego inni wymagają kaucji?

Wypożyczalnie samochodów wymagają kaucji, ponieważ chcą zabezpieczyć się przed ewentualnymi szkodami lub zaległościami finansowymi, które mogą wystąpić podczas trwania umowy wynajmu. Kaucja jest zazwyczaj wpłacana przez najemcę przed rozpoczęciem wynajmu samochodu i jest zwracana po zakończeniu wynajmu, jeśli samochód zostanie zwrócony w takim samym stanie, w jakim został wypożyczony. Warto pamiętać, że wysokość kaucji zależy od wypożyczalni samochodów i od rodzaju wynajmowanego samochodu.

Wynajmuj auta w 4mobility bez kaucji

Instalując aplikację 4mobility, możesz wynajmować auta na minuty, dni, tygodnie, a nawet miesiące bez wpłacania kaucji. Płacisz tylko za realny czas najmu – bez zbędnego blokowania środków.

Udostępnij post

Zaoszczędź dzięki przedpłacie!

Zaoszczędź aż 900 zł, dzięki przedpłacie za subskrypcję! Wprowadzamy przedpłaty na subskrypcję Audi A3 Sportback, dzięki którym możecie zaoszczędzić aż 900 zł w skali 3

Obniżone ceny pakietów!

Obniżamy ceny pakietów dla Audi A3 Sportback! Pakiet 24h 169 zł (zamiast 199 zł) Pakiet 24h + 50 km 199 zł (zamiast 239 zł) Pakiet

Pobierz aplikację

i zyskaj dostęp do setek samochodów.
Aplikacja to Twoje kluczyki do auta!

Tylko do 15 LUTEGO!
12% zniżki na rezerwacje
Audi A3 oraz Q2

z kodem:

LUTY12

Kod wprowadź na ostatnim kroku rezerwacji.

Zarezerwuj Audi A3

Audi A3 sportback w subskrypcji miesięcznej

audi-a3-sportback-wynajem

2799 zł/mies.

Płatność nie zostanie jeszcze naliczona.
Administratorem danych, które tu wpisujesz, jest 4Mobility SA. Dane będą przetwarzane w celu realizacji rezerwacji.
Call Now Button