fbpx
Teraz z kodem LIMO10 masz 10% zniżki na rezerwacje Audi A3 w wersji Limousine. Zarezerwuj online

Blog

Wypożyczonym samochodem za granicę bez zbędnych formalności

Autem premium poza granicami Polski

Aplikacja 4mobility działa w Polsce już od kilku lat. W jej zasięgu znajdują się największe miasta polski, takie jak Warszawa, Wrocław, Poznań, Kraków, Gdańsk, Gdynia i Sopot. Za jej pośrednictwem możesz tam szybko i łatwo wypożyczyć auto na wyjazd za granicę, którym będziesz mógł podróżować w komfortowych warunkach. W skład naszej floty wchodzą  samochody premium: Audi A3 Limousine, A3 Sportback czy Q3. Każde z nich pozwoli Ci dotrzeć do celu w warunkach, jakie znajdziesz w autach klasy wyższej. Aby wypożyczyć nasz samochód na wyjazd za granicę, nie musisz go rezerwować. Wybierasz jeden z pojazdów dostępnych w Twojej lokalizacji i ruszasz w podróż. Wypożyczenia auta na wyjazd za granicę możesz dokonać w kilka minut, bez zbędnej zwłoki i o każdej porze dnia i tygodnia. Nie musisz też czekać na otrzymanie kluczyków do wybranego auta.  Otworzysz i zamkniesz je swoim telefonem a ewentualnego odbioru dokonasz bez potrzeby spotkania z naszym pracownikiem.

Bezpieczny wyjazd za granicę bez zbędnych formalności

Jeżeli szukasz możliwości wypożyczenia auta na wyjazd za granicę, nie musisz prosić o to znajomych. Wystarczy jednak, że skorzystasz z jednego z aut premium naszej floty. Jesteśmy najtańszą wypożyczalnią aut na wyjazd za granicę i nie wymagamy od Ciebie kaucji i wpłaty własnej. Nasze wypożyczalnie aut na wyjazd za granicę znajdziesz w największych miastach Polski. Wybierz interesujący Cię pojazd, zapytaj nas o zgodę na opuszczenie nim terytorium Polski i ruszaj w podróż. W naszym Audi będziesz czuł się za granicą komfortowo i bezpiecznie. Auta z wypożyczalni 4mobility są objęte ubezpieczeniem OC, AC i NNW. Nie musisz martwić się też nieprzewidzianymi sytuacjami, związanymi z eksploatacją wypożyczonego samochodu. Nasze wypożyczalnie aut na wyjazd za granicę gwarantują Ci pełne wsparcie techniczne, z którego możesz korzystać 24/7.

Dlaczego warto wypożyczyć auto na zagraniczny wyjazd

Chcąc wynająć auto na wyjazd za granicę nie musisz ponosić wysokich i długotrwałych kosztów związanych z kupnem i utrzymaniem samochodu. Jeżeli przez pozostałe miesiące sprawnie korzystasz z transportu publicznego, dla kilku lub kilkunastu dni za granicą nie opłaca Ci się tego zmieniać. Jeżeli więc nadarza się okazja spontanicznego wyjazdu ze znajomymi na weekend na narty na Słowację, do wynajęcia auta na wyjazd za granicę wystarczy kilka kliknięć i możesz planować swoją eskapadę. Bywa też tak, że przed upragnionym wyjazdem zagranicznym powinieneś nieco doinwestować swoje auto i wymienić kilka części, tracąc czas i wydając pieniądze przeznaczone na podróż. Dzięki ofercie 4mobility możesz ten wydatek przesunąć na później i cieszyć się bezawaryjną jazdą samochodem premium. Co ważne, wszystkie nasze pojazdy są wyposażone w automatyczną skrzynię biegów, co docenisz np. podczas stromych podjazdów w Chorwacji.

Jedź za granicę z 4mobility!

Planujesz wakacje lub wyjazd służbowy?
Jedź do państw UE z 4mobility!

Facebook
Twitter
LinkedIn

Zobacz podobne wpisy

Tylko do końca kwietnia!
10% zniżki na wszystkie rezerwacje

z kodem:

KWIECIEN

Kod wprowadź na ostatnim kroku rezerwacji.

Zarezerwuj Audi A3

Audi A3 sportback w subskrypcji miesięcznej

audi-a3-sportback-wynajem

2799 zł/mies.

Płatność nie zostanie jeszcze naliczona.
Administratorem danych, które tu wpisujesz, jest 4Mobility SA. Dane będą przetwarzane w celu realizacji rezerwacji.
Call Now Button