fbpx
⭐ Nielimitowane kilometry  |  ⭐ Bezpłatna anulacja do 24h – ZAREZERWUJ ONLINE

Blog

Samochodem z wypożyczalni na wakacje

Jedź na wypoczynek autem z wypożyczalni 4mobility

Szukając środka transportu, który umożliwi Ci wyjazd na upragnione wakacje, rozważ opcję wynajmu samochodu w 4mobility. W ten sposób wyruszysz z zaplanowaną podróż dokładnie wtedy, kiedy zechcesz, bez konieczności dopasowywania się do rozkładów jazdy komunikacji zbiorowej i wcześniejszego zakupu biletów. Wyruszysz, kiedy tylko będzie to dla Ciebie wygodne. Własnym tempem dotrzesz do celu. Zrobisz to w komfortowych warunkach, dzięki autom premium, które są dla Ciebie dostępne 24/7 w wypożyczalniach samochodów na wakacje, zlokalizowanych w  największych miastach Polski, czyli w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Krakowie, Gdańsku, Gdyni i Sopocie. Od ręki znajdziesz w nich takie pojazdy jak Audi A3 Limousine, A3 Sportback czy Q3. Dzięki 4mobility wynajem auta na wakacje jest szybki i prosty a samochód na wakacje wypożyczysz w miejscach, z których komfortowo dotrzesz praktycznie w każdy zakątek Polski. Jeżeli planujesz wyjazd za granicę, nic prostszego. Zrobisz to w jednym z aut z Ingosltadt z wypożyczalni samochodów na wakacje 4mobility. Zapytaj nas jedynie wcześniej o zgodę.

Wynajem auta na wakacje w kilka minut

Chcąc wynająć auto na wakacje zrobisz to w wypożyczalni samochodów 4mobility od ręki, bez zbędnych formalności. Nie potrzebujesz wcześniejszej rezerwacji interesującego Cię pojazdu. Nie zapłacisz też kaucji i opłaty własnej. Mając jedynie swoje prawo jazdy, za pomocą kilku kliknięć w intuicyjnej aplikacji, bezobsługowo zyskasz dostęp jednego z naszych aut.  Wypożyczalnie samochodów na wakacje 4mobility są przy tym najtańszymi, w których wynajmiesz pojazdy z segmentu premium. Oferta wynajmu samochodu na wakacje 4mobility jest skrojona w ten sposób, aby Twojego wypoczynku nie zmąciły żadne nieprzewidziane sytuacje. Dlatego też nasze auta na wakacyjny wynajem są objęte pełnym wsparciem technicznym, z którego możesz korzystać o każdej godzinie i w każdym dniu tygodnia. Dodatkowo samochody z wypożyczalni 4mobility są objęte pełnym ubezpieczeniem OC, AC i NNW.

Dlaczego auto na wakacje z wypożyczalni 4mobility

Wynajmując auto na wakacje w jednej z wypożyczalni 4mobility zyskujesz na czas swojego wypoczynku dostęp do jednego z samochodów naszej floty premium. Jeżeli chcesz w komfortowych warunkach zwiedzić z rodziną okolice Trójmiasta, jest to dla Ciebie idealny środek transportu. Nie musisz zamartwiać się przy tym rozkładem jazdy SKM-ki ani zastanawiać się, jak zabierzesz ze sobą leżaki i materace na plażę w Jelitkowie. Planujesz w czerwcu wypad w góry i jednodniową wizytę na Słowacji? Nie potrzebujesz pożyczać samochodu od znajomych ani tym bardziej ponosić kosztów związanych z posiadaniem własnego samochodu, np. leasingu czy ubezpieczenia. Naszym autem z wypożyczalni samochodów na wakacje bez problemu zwiedzisz najciekawsze miejsca w Tatrach.
Facebook
Twitter
LinkedIn

Zobacz podobne wpisy

Tylko do końca kwietnia!
10% zniżki na wszystkie rezerwacje

z kodem:

KWIECIEN

Kod wprowadź na ostatnim kroku rezerwacji.

Zarezerwuj Audi A3

Audi A3 sportback w subskrypcji miesięcznej

audi-a3-sportback-wynajem

2799 zł/mies.

Płatność nie zostanie jeszcze naliczona.
Administratorem danych, które tu wpisujesz, jest 4Mobility SA. Dane będą przetwarzane w celu realizacji rezerwacji.
Call Now Button