fbpx

Pobierz aplikację i odbierz pierwsze 20 km za 0 zł

Przetestuj carsharing od 4mobility! Odbierz pierwsze 20 km za 0 zł! W zakładce “Promocje” w sekcji “Vouchery” wprowadź kod START i nie płać za pierwsze 20 km.

carsharing

Najlepsze samochody w carsharingu w Gdańsku

audi-a3-sportback-wynajem
Audi A3 sportback
35 TFSI 150 KM
Audi A3 limousine
35 TFSI 150 KM
Audi Q2
35 TFSI 150 KM
Nissan Leaf
100% elektryczny
audi-a3-sportback-wynajem
Audi A3 sportback
35 TFSI 150 KM
Audi A3 limousine
35 TFSI 150 KM
Audi Q2
35 TFSI 150 KM
Nissan Leaf
100% elektryczny

Car-sharing w Gdańsku

W listopadzie 2019 r. 4mobility uruchomiła swoją usługę w Gdańsku. Dzięki aplikacji Gdańszczanie mogli wynająć jeden z 60 samochodów z segmentu premium, takich jak  Audi A3 Limousine, A3 Sportback oraz Q3. Tylko przez pierwsze trzy miesiące od jej uruchomienia mieszkańcy tamtejszej aglomeracji, głównie z Gdańska, dzięki ofercie car-sharing 4mobility, przejechali łącznie 100 000 km. Jest to dystans równy 2,5 okrążeniom dookoła Ziemi. Podczas pojedynczego przejazdu rekordzista przebył odległość 1258 km. Miłośnicy ekologii mogą podróżować po mieście niskoemisyjnymi samochodami elektrycznymi – Nissan Leaf.

Wynajęcie auta w Gdańsku, bez zbędnych formalności

Oferta car-sharing 4mobility dostępna w Gdańsku jest skrojona pod potrzeby wszystkich tych, którzy nie mają głowy i czasu przejmować się formalnościami przy wynajmowaniu auta. Mogą to zrobić za pomocą aplikacji i prawa jazdy w kilkanaście sekund, decydując, czy będą korzystać z danego modelu kilkanaście lub kilkadziesiąt minut albo kilka godzin. Nie trzeba przy tym dokonywać wcześniej rezerwacji. Wynajmując auto na minuty lub godziny wystarczy skorzystać z oferty car-sharing 4mobility, wykorzystując intuicyjną aplikację i prawo jazdy. Wystarczy kilka kliknięć i możesz sunąć samochodem przez al. Grunwaldzką. Jeśli nie chcesz czekać na swój pociąg SKM i jak najszybciej dostać się na obiad ze znajomymi w okolicy ul. Długiej, auta 4mobility są do Twojej dyspozycji. Chcąc zabrać dzieci na plażę w Jelitkowie, nie musisz czekać na odpowiedni tramwaj. Dojedziesz tam komfortowo jednym z aut z Ingolstadt. Podobnie z zaplanowanym z przyjaciółmi shoppingiem w Galerii Bałtyckiej. Możesz wynająć w tym celu samochód na kilka godzin. Zostawiając pojazd w strefie płatnego parkowania nie musisz martwić się przy tym, że nie wykupiłeś odpowiedniego biletu. Koszty parkometrów i paliwa są po naszej stronie. Jeśli zależy Ci na tym, aby Twoja przejażdżka odbyła się przy tym samochodem, który może wyglądać jak twoje prywatne auto, bez logotypów na karoserii, skorzystaj z usługi 4mobility Black, zaskocz znajomych i wybierz jedno z naszych czarnych Audi A3 i Q2.

Będąc w Gdańsku koniecznie zobacz

Gdańsk jest stolicą województwa pomorskiego oraz centrum kulturalnym, naukowym i gospodarczym regionu. Zamieszkiwany przez 582 378 ludzi, i znany nie tylko w Polsce z bardzo ciekawych atrakcji turystycznych. Według European Best Destinations, Gdańsk jest też jednym z najbezpieczniejszych miejsc na urlop w 2020 roku. Jeśli jesteś w mieście pierwszy raz, koniecznie musisz zwiedzić Długi Targ. Lunch w jednej z tamtejszych restauracji będzie doskonałym pretekstem do podziwiania okoliczny zabytkowych kamienic. Jeśli jesteś miłośnikiem historii, obowiązkowym punktem Twojej wizyty powinno być Muzeum II Wojny Światowej albo Stocznia Gdańska.

Jak działa carsharing w Gdańsku

1. Utwórz i aktywuj konto

Pobierz aplikację ze sklepu App Store lub Google Play i utwórz nowe konto. Po rejestracji wystarczy, że dodasz zdjęcia Twojego prawa jazdy i wykonasz przelew weryfikacyjny (1 zł) z Twojego konta osobistego, abyśmy mogli wiedzieć, że to naprawdę Ty. Po aktywacji konta zyskujesz dostęp do setek aut!

2. Znajdź i zarezerwuj

Możesz wybrać samochód z mapy lub skorzystać z listy aut znajdujących się w Twojej okolicy. Jeśli chcesz wynająć samochód na minuty, po prostu wybierz samochód i kliknij “Zarezerwuj” – masz 15 minut na dotarcie do wybranego pojazdu.

3. Otwórz telefonem

Aplikacja to Twoje kluczyki do samochodu! Po dotarciu na miejsce sprawdź stan i czystość pojazdu, a ewentualne uwagi zgłoś, korzystając z opcji “Mam zastrzeżenia”. Teraz możesz jechać, gdzie chcesz!
Paliwo i parkowanie w Strefie Płatnego Parkowanie masz w cenie!

Pobierz aplikację

i zyskaj dostęp do setek samochodów.
Aplikacja to Twoje kluczyki do auta!

Tylko do końca kwietnia!
10% zniżki na wszystkie rezerwacje

z kodem:

KWIECIEN

Kod wprowadź na ostatnim kroku rezerwacji.

Zarezerwuj Audi A3

Audi A3 sportback w subskrypcji miesięcznej

audi-a3-sportback-wynajem

2799 zł/mies.

Płatność nie zostanie jeszcze naliczona.
Administratorem danych, które tu wpisujesz, jest 4Mobility SA. Dane będą przetwarzane w celu realizacji rezerwacji.
Call Now Button