fbpx

Carsharing Premium
na specjalne okazje!

Jedyny carsharing bez oklejenia reklamowego! Tu wynajmiesz samochody na minuty i godziny. Aby wynajmować auta na minuty, wystarczy aplikacja i prawo jazdy! W carsharingu od 4mobility paliwo i parkometry masz w cenie!

Pobierz aplikację i odbierz pierwsze 20 km za 0 zł

Przetestuj carsharing od 4mobility! Odbierz pierwsze 20 km za 0 zł! W zakładce “Promocje” w sekcji “Vouchery” wprowadź kod START i nie płać za pierwsze 20 km.

carsharing

Carsharing | 4mobility GO

Carsharing to niewątpliwie niezastąpiona i najnowocześniejsza forma wynajmu, jeśli potrzebujesz samochodu do poruszania się po mieście, do wypadu na zakupy czy do kina, lub po prostu przejechania z punktu A do B. Co ważne, samochody w carsharingu 4mobility możesz wynajmować przez całą dobę, a ich dostępność na bieżąco możesz sprawdzić w aplikacji mobilnej. Podczas rezerwacji nie musisz przejmować się kosztami paliwa i opłatami za parkometry – to wszystko masz w cenie!

W odróżnieniu od innych form najmu auta, car sharing charakteryzuje się szybką i bezobsługową możliwością rezerwacji. Aby móc wynajmować auta na minuty, wystarczy aktywna aplikacja i prawo jazdy. W ramach wynajmu na minuty dostępne są m.in. nowe modele Audi, oraz samochody elektryczne.

4mobility jest pionierem w dziedzinie car sharingu w Polsce: pierwsze samochody dostępne przez aplikację, pierwsze auta elektryczne w carsharingu, czy możliwość wynajmu auta bez logotypów – to tylko niektóre z usług, które debiutowały u nas. Lata doświadczenia pozwoliły nam przygotować ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.

Oferta carsharingu od 4mobility dostępna jest w: Warszawie, Poznaniu, Krakowie, Wrocławiu, Gdańsku, Gdyni i Sopocie

Paliwo w cenie
Bezpłatne parkowanie w mieście
Samochody Premium
Automatyczne skrzynie biegów
Atrakcyjne ceny
Brak formalności
Brak kaucji
Wsparcie BOK 24/7
Elastyczne ceny na godziny i doby
Paliwo w cenie
Bezpłatne parkowanie w mieście
Samochody Premium
Automatyczne skrzynie biegów
Atrakcyjne ceny
Brak formalności
Brak kaucji
Wsparcie BOK 24/7
Elastyczne ceny na godziny i doby

Rezerwując w usłudze 4mobility GO | Carsharing zyskujesz:

  • Paliwo w cenie
  • Bezpłatne parkowanie w mieście
  • Samochody Premium
  • Automatyczne skrzynie biegów
  • Atrakcyjne ceny
  • Brak formalności
  • Brak kaucji
  • Elastyczne ceny na godziny i doby
  • Wsparcie BOK 24/7

Samochody 4mobility carsharing

Sprawdź listę aut dostępnych na wynajem w ramach usługi 4mobility GO | carsharing. Nasze auta nie posiadają oklejenia reklamowego, dzięki czemu możesz się poczuć jak we własnym aucie. Wszystkie samochody posiadają automatyczną skrzynie biegów i są dostępne całodobowo wyłącznie w aplikacji 4mobility.

audi-a3-sportback-wynajem
Audi A3 sportback
35 TFSI 150 KM

od 1.1 zł /min

Audi A3 limousine
35 TFSI 150 KM

od 219 zł /10h

Audi Q2
35 TFSI 150 KM

od 1.1 zł /min

Audi Q2
35 TFSI 150 KM

od 1.1 zł /min

audi-a3-sportback-wynajem
Audi A3 sportback
35 TFSI 150 KM

od 1.1 zł /min

Audi A3 limousine
35 TFSI 150 KM

od 219 zł /10h

Jak to działa

Wynajem samochodu w usłudze carsharing jest prostszy niż kiedykolwiek – pobierz bezpłatną aplikację 4mobility carsharing i zarejestruj się aby otrzymać dostęp do setek aut na minuty. Potrzebujesz tylko prawa jazdy i konta osobistego, z którego wykonasz przelew weryfikacyjny.

1 . Pobierz aplikację

Zainstaluj aplikację ze sklepów Google Play lub App Store.

2. Załóż konto

Potrzebujesz jedynie telefon i prawo jazdy!

3. Ruszaj w drogę
Aktywna aplikacja to Twoje kluczyki do samochodu!

Cennik

W usłudze 4mobility GO | carsharing paliwo i parkowanie w Strefie Płatnego Parkowania masz zawsze w cenie! W zależności od wybranego samochodu, dostępne są dwie formy rozliczania przejazdów:

Cennik za czas

od 1.1 zł zł /za minutę

Cennik kilometrowy

od 1.99 zł /za kilometr

FAQ

Opłata za wynajem samochodu składa się z dwóch elementów: 1) za czas  2) za przejechany dystans. Opłata za czas dzieli się na opłatę za postój i opłatę za jazdę samochodem. Opłata postojowa naliczana jest, gdy samochód jest zamknięty i ma wyłączony zapłon/silnik, w innych wypadkach naliczana jest opłata za jazdę.  

Podczas korzystania z samochodu możesz bezpłatnie parkować w obrębie Strefy Płatnego Parkowania (w miastach, w których dostępna jest nasza usługa). Koszty parkowania na innych parkingach płatnych ponosisz we własnym zakresie. Obowiązuje zakaz parkowania na prywatnych/podziemnych/zadaszonych parkingach.

Samochodem możesz się poruszać po całej Polsce, a za naszą zgodą również za granicą. Samochody możesz wypożyczać i zwracać w ramach strefy, której granice znajdziesz w aplikacji. Miejsce, w którym pozostawiasz auto, nie może być objęte żadnym zakazem parkowania (uwzględniając zakaz czasowy) – musi być to miejsce publiczne i ogólnodostępne.

Obecnie możesz zakończyć wynajem auta w tym samym mieście, w którym zostało wypożyczone.

Opłata minutowa naliczana jest do momentu osiągnięcia maksymalnej stawki dobowej, określonej w cenniku dla wybranego samochodu. Koszt za przejechany dystans naliczany jest dodatkowo. Jeśli potrzebujesz auta na dłużej, sprawdź korzystne pakiety promocyjne w ofercie FlexRent. Jeżeli masz dalsze pytania, skontaktuj się z naszą infolinią.

Od momentu potwierdzenia rezerwacji w aplikacji masz 15 minut na jej rozpoczęcie (otwarcie auta). Jeżeli nie zdążysz w tym czasie aktywować najmu, zostanie on anulowany. W jednym dniu masz możliwość dokonania dwóch bezpłatnych anulacji.

Masz dodatkowe pytania?

Pobierz aplikację

i zyskaj dostęp do setek samochodów.
Aplikacja to Twoje kluczyki do auta!

Tylko do końca marca!
12% zniżki na wszystkie rezerwacje powyżej 2 dni

z kodem:

MARZEC

Kod wprowadź na ostatnim kroku rezerwacji.

Zarezerwuj Audi A3

Audi A3 sportback w subskrypcji miesięcznej

audi-a3-sportback-wynajem

2799 zł/mies.

Płatność nie zostanie jeszcze naliczona.
Administratorem danych, które tu wpisujesz, jest 4Mobility SA. Dane będą przetwarzane w celu realizacji rezerwacji.
Call Now Button