fbpx
⭐ Nielimitowane kilometry  |  ⭐ Bezpłatna anulacja do 24h – ZAREZERWUJ ONLINE

Pobierz aplikację i odbierz pierwsze 20 km za 0 zł

Przetestuj carsharing od 4mobility! Odbierz pierwsze 20 km za 0 zł! W zakładce “Promocje” w sekcji “Vouchery” wprowadź kod START i nie płać za pierwsze 20 km.

carsharing

Samochody dostępne w carsharingu w Poznaniu

audi-a3-sportback-wynajem
Audi A3 sportback
35 TFSI 150 KM
Audi A3 limousine
35 TFSI 150 KM
Audi Q2
35 TFSI 150 KM
audi-a3-sportback-wynajem
Audi A3 sportback
35 TFSI 150 KM
Audi A3 limousine
35 TFSI 150 KM
Audi Q2
35 TFSI 150 KM

Auta z car-sharingu w Poznaniu na wyciągnięcie ręki

W 2018 r. 4mobility uruchomiła swoją aplikację w Poznaniu, udostępniając jego mieszkańcom samochody z segmentu premium. Łącznie było to 50 aut marki Audi A3 Limousine, A3 Sportback oraz Q3. Już dwa lata po premierze usługi w stolicy Wielkopolski, liczba oferowanych samochodów uległa podwojeniu a dostępna flota wzbogaciła się o kolejne pojazdy producenta z Ingolstadt. W trosce o ekologię użytkownikom umożliwiono również wynajęcie samochodów elektrycznych, takich jak Nissan Leaf. Planując swoje podróże po Poznaniu i okolicach nie trzeba jednak martwić się zbyt wieloma formalnościami. Wynajmując auto na minuty lub godziny wystarczy skorzystać z oferty car-sharing 4mobility, wykorzystując intuicyjną aplikację i prawo jazdy.

Łatwy wynajem samochodu na minuty i godziny w Poznaniu

Nie musisz posiadać własnego auta, aby korzystać z uroków jazdy samochodem po Poznaniu. Możesz je mieć w każdej chwili, bez potrzeby wcześniejszej rezerwacji i wynająć interesujące Cię auto na tyle, na ile potrzebujesz. Tym samym w łatwy sposób możesz uniezależnić się od rozkładów komunikacji miejskiej. Dzięki temu sprawnie dojedziesz do biura i wrócisz do domu. Bez problemów wybierzesz się też z dziećmi na wycieczkę do ZOO lub Parku Cytadela. Jeżeli chcesz szybko dojechać na spotkanie z przyjaciółmi w Ostrowie Tumskim czy Starym Browarze, nic prostszego.  Tym bardziej, że dzięki ofercie car-sharing 4mobility nie ma potrzeby zawracania sobie głowy takimi rzeczami, jak koszty paliwa lub opłaty za parkometr. Zostawiasz auto w strefie płatnego parkowania i pędzisz do celu, ponieważ tego typu opłaty są zawarte w cenie usługi. Planując kilkugodzinną do galerii Posnania za pomocą kilku kliknięć wynajmiesz interesujące Cię auto i wrócisz do domu z bagażnikiem wypełnionym zakupami. Dzięki  4mobility Black możesz tego dokonać w samochodzie, które nie jest oklejone żadnym logo i wygląda jak prywatne auto. Do Twojej dyspozycji są nasze czarne Audi A3 i Q2.

Co warto odwiedzić w Poznaniu autem z car-sharingu

Poznań jest stolicą Wielkopolski i piątym pod względem liczby ludności miastem w Polsce. Godny polecenia jest Stary Rynek, którego historia sięga 1253 r. Jeśli lubisz zwiedzać zabytki, jest to propozycja w sam raz dla Ciebie. Warto też zobaczyć słynną atrakcję Poznania, czyli trykające się głowami koziołki na ratuszowej wieży. Korzystając z auta wynajętego w car-sharingu możesz też sprawnie udać do Parku Cytadela. Jest to największy park w Poznaniu i został uznany za pomnik historii. Warto też wyskoczyć w okolice Malty. Jest to teren wokół Jeziora Maltańskiego, gdzie znajdziesz ośrodek rekreacyjny. Możesz tam spędzić aktywnie czas, korzystając z wielu ścieżek rowerowych i biegowych, parku linowego czy całorocznego stoku narciarskiego.

Jak działa carsharing w Poznaniu

1. Utwórz i aktywuj konto

Pobierz aplikację ze sklepu App Store lub Google Play i utwórz nowe konto. Po rejestracji wystarczy, że dodasz zdjęcia Twojego prawa jazdy i wykonasz przelew weryfikacyjny (1 zł) z Twojego konta osobistego, abyśmy mogli wiedzieć, że to naprawdę Ty. Po aktywacji konta zyskujesz dostęp do setek aut!

2. Znajdź i zarezerwuj

Możesz wybrać samochód z mapy lub skorzystać z listy aut znajdujących się w Twojej okolicy. Jeśli chcesz wynająć samochód na minuty, po prostu wybierz samochód i kliknij “Zarezerwuj” – masz 15 minut na dotarcie do wybranego pojazdu.

3. Otwórz telefonem

Aplikacja to Twoje kluczyki do samochodu! Po dotarciu na miejsce sprawdź stan i czystość pojazdu, a ewentualne uwagi zgłoś, korzystając z opcji “Mam zastrzeżenia”. Teraz możesz jechać, gdzie chcesz!
Paliwo i parkowanie w Strefie Płatnego Parkowanie masz w cenie!

Pobierz aplikację

i zyskaj dostęp do setek samochodów.
Aplikacja to Twoje kluczyki do auta!

Tylko do końca kwietnia!
10% zniżki na wszystkie rezerwacje

z kodem:

KWIECIEN

Kod wprowadź na ostatnim kroku rezerwacji.

Zarezerwuj Audi A3

Audi A3 sportback w subskrypcji miesięcznej

audi-a3-sportback-wynajem

2799 zł/mies.

Płatność nie zostanie jeszcze naliczona.
Administratorem danych, które tu wpisujesz, jest 4Mobility SA. Dane będą przetwarzane w celu realizacji rezerwacji.
Call Now Button