fbpx
⭐ Nielimitowane kilometry  |  ⭐ Bezpłatna anulacja do 24h – ZAREZERWUJ ONLINE

Pobierz aplikację i odbierz pierwsze 20 km za 0 zł

Przetestuj carsharing od 4mobility! Odbierz pierwsze 20 km za 0 zł! W zakładce “Promocje” w sekcji “Vouchery” wprowadź kod START i nie płać za pierwsze 20 km.

carsharing

Sprawdź dostępne auta

audi-a3-sportback-wynajem
Sportback
Audi A3
35 TFSI 150 KM
Sportback
Audi A3 NEW
30 TFSI 110 KM
Sportback
Audi A3 NEW
35 TFSI 150 KM
nowe egzemplarze
Limousine
Audi A3 Limousine
35 TFSI 150 KM
Limousine
Audi A4 Limousine
35 TFSI 150 KM
SUV
Audi Q2
35 TFSI 150 KM
SUV
Audi Q3
35 TFSI 150 KM
SUV
Audi Q3 Sportback
35 TFSI 150 KM
hyundai tucson hybrid
Hybrid SUV
Hyundai Tucson Hybrid
1.6 T-GDI 230 KM
hyundai tucson hybrid
Hybrid SUV
Hyundai Tucson Executive
Hybrid 1.6 T-GDI 230 KM Executive
Hyundai Tucson
SUV
Hyundai Tucson
1.6 T-GDI 150 KM
SUV
Audi Q5
40 TFSI 204 KM

Wynajem na minuty i godziny w Sopocie

Mieszkańcy Sopotu od listopada 2019 r. mogą korzystać z oferty car-sharing 4mobility. Od tego czasu można bowiem korzystać z aplikacji 4mobility na terenie trójmiejskiej aglomeracji. Pozwala ona osobom przebywającym w Sopocie na wynajem na minuty i godziny łącznie 60 samochodów z segmentu premium, m.in. Audi A3 Limousine, A3 Sportback czy Q3. Oferta car-sharingu dla Sopotu i całej metropolii od razu spotkała się z dużym zainteresowaniem użytkowników. Z informacji 4mobility wynika, że po pierwszym kwartale od rozpoczęcia usługi przejechali autami spółki 100 000 km. Tyle samo kilometrów trzeba przebyć, aby 2,5 okrążyć naszą planetę. Przy czym jeden z najdłuższych, rekordowych przejazdów wyniósł aż 1258 km. Oferta car-sharing 4mobility zawiera też propozycję dla tych, którzy przemieszczają się na krótszych dystansach, ale ważna jest dla nich ochrona środowiska. Na takich użytkowników w Sopocie czekają bowiem niskoemisyjne, elektryczne samochody Nissan Leaf.

Auto z oferty car-sharing 4mobility w Sopocie

Jeżeli chcesz jednak przemieszczać się po nim we własnym rytmie, bez konieczności śledzenia rozkładów jazdy SKM, skorzystaj z auta na minuty lub godziny, które możesz wynająć bardzo szybko. Dzięki ofercie car-sharing 4mobility zrobisz to unikając niepotrzebnych formalności. Wystarczy ściągnąć na telefon intuicyjną aplikację spółki i, bez konieczności wcześniejszej rezerwacji, możesz wynająć auto, które znajduje się w pobliżu. Potrzebujesz do tego jedynie prawa jazdy. Cała operacja potrwa dosłownie kilka minut.  Dzięki aplikacji 4mobility możesz własnym tempem dojechać do pracy i wrócić do domu. Jeśli szukasz środka transportu, który sprawnie dowiezie Twoją rodzinę w pobliże sopockiego Molo, samochody 4mobility są zawsze w zasięgu Twojej ręki. Umówiłeś się na biznesowy lunch w Grand Hotelu, albo na kawę z przyjaciółmi na „Monciaku”? Nic prostszego. Klikaj, jedź i nie martw się o takie rzeczy, jak bilet do parkometru czy paliwo. Szukając miejsca do parkowania w Sopocie możesz to zrobić bez najmniejszego stresu. Koszt związany z zostawieniem auta w strefie płatnego parkowania czy paliwa jest bowiem po naszej stronie. Podczas każdej przejażdżki naszym autem możesz też poczuć się, jakbyś prowadził własny samochód. Jeśli wybierzesz usługę 4mobility Black, do Twojej dyspozycji są czarne Audi A3 i Q2, na których nie ma żadnego logotypu.

Musisz zobaczyć w Sopocie

Sopot nazywany jest mianem Monte Carlo Północy. Miasto oferuje prawie 5 kilometrów plaż, którym towarzyszy zgrabnie wkomponowywana w nadmorski krajobraz gastronomia. Będąc tam koniecznie musisz wybrać się na Molo w Sopocie. Niedaleko masz również rozrywkowy „Monciak”, bulwar im. Bohaterów Monte Cassino, który jest najbardziej rozpoznawaną ulicą w całym Trójmieście. W tym miejscu zawsze dzieję się coś ciekawego, zarówno w dzień, jak i w nocy.

Jak działa carsharing w Sopocie

1. Utwórz i aktywuj konto

Pobierz aplikację ze sklepu App Store lub Google Play i utwórz nowe konto. Po rejestracji wystarczy, że dodasz zdjęcia Twojego prawa jazdy i wykonasz przelew weryfikacyjny (1 zł) z Twojego konta osobistego, abyśmy mogli wiedzieć, że to naprawdę Ty. Po aktywacji konta zyskujesz dostęp do setek aut!

2. Znajdź i zarezerwuj

Możesz wybrać samochód z mapy lub skorzystać z listy aut znajdujących się w Twojej okolicy. Jeśli chcesz wynająć samochód na minuty, po prostu wybierz samochód i kliknij “Zarezerwuj” – masz 15 minut na dotarcie do wybranego pojazdu.

3. Otwórz telefonem

Aplikacja to Twoje kluczyki do samochodu! Po dotarciu na miejsce sprawdź stan i czystość pojazdu, a ewentualne uwagi zgłoś, korzystając z opcji “Mam zastrzeżenia”. Teraz możesz jechać, gdzie chcesz!
Paliwo i parkowanie w Strefie Płatnego Parkowanie masz w cenie!

Pobierz aplikację

i zyskaj dostęp do setek samochodów.
Aplikacja to Twoje kluczyki do auta!

Tylko do końca kwietnia!
10% zniżki na wszystkie rezerwacje

z kodem:

KWIECIEN

Kod wprowadź na ostatnim kroku rezerwacji.

Zarezerwuj Audi A3

Audi A3 sportback w subskrypcji miesięcznej

audi-a3-sportback-wynajem

2799 zł/mies.

Płatność nie zostanie jeszcze naliczona.
Administratorem danych, które tu wpisujesz, jest 4Mobility SA. Dane będą przetwarzane w celu realizacji rezerwacji.
Call Now Button