fbpx
⭐ Nielimitowane kilometry  |  ⭐ Bezpłatna anulacja do 24h – ZAREZERWUJ ONLINE

Pobierz aplikację i odbierz pierwsze 20 km za 0 zł

Przetestuj carsharing od 4mobility! Odbierz pierwsze 20 km za 0 zł! W zakładce “Promocje” w sekcji “Vouchery” wprowadź kod START i nie płać za pierwsze 20 km.

carsharing

Najlepsze samochody w carsharingu w Krakowie

audi-a3-sportback-wynajem
Audi A3 sportback
35 TFSI 150 KM
Audi A3 limousine
35 TFSI 150 KM
Audi Q2
35 TFSI 150 KM
Nissan Leaf
100% elektryczny
audi-a3-sportback-wynajem
Audi A3 sportback
35 TFSI 150 KM
Audi A3 limousine
35 TFSI 150 KM
Audi Q2
35 TFSI 150 KM
Nissan Leaf
100% elektryczny

Od ponad roku auta na minuty i godziny w Krakowie

Od października 2020 r. można w Krakowie korzystać z oferty 4mobility i wynająć auto na dowolny czas, bez zbędnych formalności, bo jedynie przy pomocy intuicyjnej aplikacji i prawa jazdy, bez konieczności wcześniejszej rezerwacji. Dzięki temu w grodzie Kraka do dyspozycji użytkowników w każdej chwili dostępne są samochody z segmentu premium, takie jak  Audi A3, Q2, Q3. Dla osób dbających o niską emisję CO2 istnieje też możliwość ekologicznego poruszanie się po mieście, z wykorzystaniem samochodów elektrycznych, takich jak Nissan Leaf.

Współdzielenie pojazdów w Krakowie

Samochody na minuty i godziny w Krakowie to atrakcyjna alternatywa dla posiadania własnego auta i komunikacji miejskiej. Nie musisz przejmować się rozkładem jazdy i możesz przemieszczać się własnym tempem. Nie potrzebujesz też zamartwiać się kosztami paliwa, czy opłatami za parkometr, zostawiając auto w strefie płatnego parkowania. Korzystając z oferty car-sharing 4mobility koszty te masz wliczone w cenę usługi. Dzięki temu możesz szybko przejechać na starówkę i zjeść ze znajomymi obiad przy akompaniamencie hejnału mariackiego i ulicznych grajków albo wyskoczyć z rodziną na spacer po Plantach, nie przejmując się biletem za parkowanie. Jeżeli potrzebujesz auta na dłużej, bo wybierasz się na duże zakupy do galerii Bonarka City Center, załatwisz to w kilka kliknięć. Możesz pojechać tam Audi A3 i Q2, które wyglądają jak prywatne auta. W ramach 4mobility Black istnieje bowiem możliwość wynajęcia nieoklejonego żadnymi logotypami auta.

Wybierz atrakcje Krakowa i odwiedź je autem z car-sharingu

Złożony, według średniowiecznych legend, jest stolicą Małopolski i zajmuje w kraju drugie miejsce pod względem liczby mieszkańców i powierzchni. Kraków jest też drugim co do wielkości, po Warszawie, rynkiem nowoczesnej powierzchni biurowej. Miasto ma też bardzo bogatą ofertę kulturową, którą zachwycają się zarówno przyjezdni z Polski, jak i zagranicy. Jego goście mogą poczuć niepowtarzalny klimat i odwiedzić m.in. Zamek Królewski na Wawelu i wspaniały Kościół Mariacki a spacer po brukowanych ulicach Starego Miasta i Kazimierza, czy kawa przy akompaniamencie hejnału mariackiego i ulicznych krakowskich grajków ulicznych, zapewniają miłe wspomnienia z wyjazdu. Osoby preferujące odpoczynek mogą odwiedzić urokliwe Planty lub Bulwary Wiślane. Dzięki swojemu atrakcyjnemu położeniu Kraków jest też znakomitą bazą wypadową dla wycieczek w polskie góry, czy wyjazdów malowniczej Jury Krakowsko-Częstochowskiej. Opcja ta cieszy się niezwykle dużą popularnością, zarówno w okresie letnim, jak i zimowym. Stolica Małopolski jest bowiem bardzo popularna wśród miłośników białego szaleństwa.

Jak działa carsharing w Krakowie

1. Utwórz i aktywuj konto

Pobierz aplikację ze sklepu App Store lub Google Play i utwórz nowe konto. Po rejestracji wystarczy, że dodasz zdjęcia Twojego prawa jazdy i wykonasz przelew weryfikacyjny (1 zł) z Twojego konta osobistego, abyśmy mogli wiedzieć, że to naprawdę Ty. Po aktywacji konta zyskujesz dostęp do setek aut!

2. Znajdź i zarezerwuj

Możesz wybrać samochód z mapy lub skorzystać z listy aut znajdujących się w Twojej okolicy. Jeśli chcesz wynająć samochód na minuty, po prostu wybierz samochód i kliknij “Zarezerwuj” – masz 15 minut na dotarcie do wybranego pojazdu.

3. Otwórz telefonem

Aplikacja to Twoje kluczyki do samochodu! Po dotarciu na miejsce sprawdź stan i czystość pojazdu, a ewentualne uwagi zgłoś, korzystając z opcji “Mam zastrzeżenia”. Teraz możesz jechać, gdzie chcesz!
Paliwo i parkowanie w Strefie Płatnego Parkowanie masz w cenie!

Pobierz aplikację

i zyskaj dostęp do setek samochodów.
Aplikacja to Twoje kluczyki do auta!

Tylko do końca kwietnia!
10% zniżki na wszystkie rezerwacje

z kodem:

KWIECIEN

Kod wprowadź na ostatnim kroku rezerwacji.

Zarezerwuj Audi A3

Audi A3 sportback w subskrypcji miesięcznej

audi-a3-sportback-wynajem

2799 zł/mies.

Płatność nie zostanie jeszcze naliczona.
Administratorem danych, które tu wpisujesz, jest 4Mobility SA. Dane będą przetwarzane w celu realizacji rezerwacji.
Call Now Button