fbpx
⭐ Nielimitowane kilometry  |  ⭐ Bezpłatna anulacja do 24h – ZAREZERWUJ ONLINE

Wynajem auta na miesiące

Wszystkie korzyści leasingu, ale bez długoterminowych umów!

Wynajem auta na miesiące

Wszystkie korzyści z leasingu, ale bez długoterminowych umów!
Elastyczny wynajem na miesiące dla osób fizycznych i firm

✅ Ubezpieczenie, serwisowanie i opony masz w cenie!
✅ Bez długoterminowych zobowiązań
✅ Możesz zrezygnować w każdym miesiącu!

Ubezpieczenie, serwis i opony w cenie!

audi-a3-sportback-wynajem
Sportback
Audi A3
35 TFSI 150 KM
Sportback
Audi A3 2023
30 TFSI 110 KM
Sportback
Audi A3 2023
35 TFSI 150 KM
Limousine
Audi A3 Limousine
35 TFSI 150 KM
Limousine
Audi A4 Limousine
35 TFSI 150 KM
SUV
Audi Q2
35 TFSI 150 KM
SUV
Audi Q3
35 TFSI 150 KM
SUV
Audi Q3 Sportback
35 TFSI 150 KM
hyundai tucson hybrid
Hybrid SUV
Hyundai Tucson Hybrid
1.6 T-GDI 230 KM
Hyundai Tucson
SUV
Hyundai Tucson
1.6 T-GDI 150 KM
SUV
Audi Q5
40 TFSI 204 KM
audi-a3-sportback-wynajem
Sportback
Audi A3
35 TFSI 150 KM
Sportback
Audi A3 ’23
30 TFSI 110 KM
Sportback
Audi A3 ’23
35 TFSI 150 KM
Limousine
Audi A3
35 TFSI 150 KM
Limousine
Audi A4
35 TFSI 150 KM
SUV
Audi Q2
35 TFSI 150 KM
SUV
Audi Q3
35 TFSI 150 KM
SUV
Audi Q5
40 TFSI 204 KM
wynajem auta na miesiące

W cenie subskrypcji
zawsze otrzymujesz

Duży przebieg
U nas w standardzie aż 2000 km przebiegu na każdy miesiąc!
Pełen serwis

• Przeglądy i naprawy
• Opony sezonowe lub całoroczne
• Całodobowe wsparcie techniczne

Pełne ubezpieczenie
Pakiet OC/AC w cenie
Pomoc 24/7

Pakiet assistance zapewni Ci całodobowe wsparcie i samochód zastępczy w razie potrzeby

Wynajem auta na miesiąc

Istnieje bardzo wiele możliwości użytkowania pojazdu, a znacznie więcej jest powodów, dla których ktoś potrzebuje auta. Wycieczka, dojazdy do pracy, cele służbowe, a może pasja? Niezależnie od tego, do jakiego dokładnie celu jest Ci potrzebny samochód, musisz podjąć decyzję jak go pozyskać. Ostatnimi czasy coraz więcej osób wybiera opcję wynajmu długoterminowego. Na czym polega wynajem auta i jak działa wypożyczalnia samochodów?

Wynajem samochodu na miesiąc

Wymieńmy sposoby, w jaki można obecnie wejść w “posiadanie” samochodu. Nie bez powodu słowo posiadanie jest w cudzysłowie – w większości omawianych poniżej przypadków nie staniesz się właścicielem auta tylko jego użytkownikiem.

Jakie są zatem formy pozyskania samochodów?

· Leasing,

· Wynajem krótkoterminowy,

· Wynajem średnioterminowy,

· Wynajem długoterminowy,

· Zakup,

· Subskrypcja auta (nowość!)

Omówmy teraz każdy z powyższych punktów. Różnią się one od siebie, jednak nawet wewnątrz każdej grupy istnieją różnice.

Leasing

Wymaga zazwyczaj długoterminowego zobowiązania, sporych kosztów wstępnych i dodatkowych, takich jak ubezpieczenie, samochód zastępczy, serwis, opony itd. Różni się znacząco od zwykłego wynajmu samochodów. Bardzo często musimy na koniec trwania umowy wykupić pojazd, co nie zawsze będzie dla nas opłacalne. W Polsce jest to obecnie najpopularniejsza metoda pozyskania aut w przypadku firm, zwłaszcza tych dużych. Istnieją oferty leasingu dla osób prywatnych, jednak jest to rozwiązanie zdecydowanie skierowane do przedsiębiorstw.

Wynajem krótkoterminowy samochodu

Nazewnictwo tej i dwóch kolejnych podgrup może występować w nieco inny sposób, w zależności od wypożyczalni samochodów. Nie zostało odgórnie ustalone, kiedy rozpoczyna się najem średnioterminowy, a kiedy kończy krótkoterminowy. Może być to interpretowane w dowolny sposób w granicach rozsądku. My przyjmiemy, że wynajem krótkoterminowy aut mieści się w przedziale od doby do 30 dni. Wynajem samochodu w tym trybie zazwyczaj wyceniany jest za każdy dzień wynajmu. Najczęściej w cenie podstawowej nie będziemy mieli zapewnionego serwisu, opon lub auta zastępczego, jednak przeważnie mamy wliczone ubezpieczenie OC i AC.

Wynajem średnioterminowy samochodu

Wypożyczalnia samochodów oferująca najem krótkoterminowy, zazwyczaj będzie mogła wynająć samochód również w dłuższym terminie. Mówimy to o najmie na 1-6 miesięcy, czyli wynajmie średnioterminowym aut. Samochody w tym formacie zazwyczaj posiadają w cenie OC i AC i auto zastępcze. Powinniśmy jednak zastanowić się nad opcją dokupienia rozszerzonego ubezpieczenia, ponieważ większość wypożyczalni samochodów przewiduje spore kary za uszkodzenie auta.

Wynajem długoterminowy samochodu

Mowa tu o wynajmie na ponad pół roku, zazwyczaj umową wiążemy się już na lata. Jest to swojego rodzaju alternatywa dla leasingu, która posiada kilka różnic dotyczących głównie sposobu rozliczeń w firmie oraz możliwości zakończenia umowy. W wynajmie długoterminowym odpowiadasz za szkody, dlatego ważne jest zapoznanie się z warunkami opłat za uszkodzenie. W razie potrzeb, w ofercie naszej firmy znajdziesz dodatkowe pakiety ochronne, zabezpieczające Cię przed takimi sytuacjami jak stłuczka czy zarysowanie karoserii.

Zakup

Tutaj kwestia jest oczywista. Pokrywamy wszelkie koszty. Oprócz zakupu są to przeglądy, ubezpieczenie, naprawy, wymiana opon itd. Możemy oczywiście posiłkować się kredytem na wszystkie z tych wydatków, jednak nie zmienia to faktu, że od początku do końca jesteśmy właścicielem auta i tylko my za nie odpowiadamy.

Subskrypcja

Jest to innowacyjne rozwiązanie na polskim rynku. Działa to jak Netflix czy inne platformy streamingowe. Płacimy gdy chcemy korzystać. Mamy miesiąc wypowiedzenia i wszystko wliczone w cenę subskrypcji.

W naszej wypożyczalni samochodów 4mobility oferujemy wszystkie z powyższych opcji wynajmów oraz subskrypcję.

Wynajem samochodu na miesiąc - jak to działa?

Jeżeli potrzebujesz samochodu na miesiąc lub dwa i nie chcesz podpisywać długoterminowego zobowiązania, idealnym rozwiązaniem jest skorzystanie z oferty wypożyczalni samochodów najmu na miesiąc lub kilka miesięcy.

Wypożyczenie jest proste i nie wymaga wielu formalności. Firmy oferujące takie usługi potrafią jednak ukryć koszty dodatkowe, przez co koniec końców zapłacimy dużo więcej niż ustalona na umowie stawka miesięczna. w 4mobility przygotowaliśmy specjalną ofertę dopasowaną do potrzeb każdego Klienta. Auta dostępne są od ręki w największych miastach w Polsce, posiadamy samochody różnej klasy, w tym również SUV i kombi. Sam wybierz, na ile czasu potrzebujesz auto, a my pomożemy Ci dobrać coś odpowiedniego z naszej floty.

Wynajem samochodu na miesiąc - warunki wynajmu auta

Aby dokonać wypożyczenia, potrzebujesz posiadać ważne w Polsce prawo jazdy kategorii B. Jest to podstawa w każdej wypożyczalni samochodów. Jeżeli chcesz, aby autem kierowała również inna osoba, najczęściej potrzebne będzie również okazanie jej prawa jazdy. Wypożyczenie przebiega szybko i sprawnie, w 4mobility nie doświadczysz żadnych ukrytych kosztów. W przypadku, gdy dojdzie do jakiejś awarii, możesz liczyć na naszą pomoc na terenie całej polski. Oferujemy pomoc drogową i auto zastępcze do każdego wynajmu samochodu. Na szczęście, samochody naszej floty to wyłącznie auta premium, co znacząco zmniejsza ryzyko awarii.

Do wypożyczenia wybierz opcje dodatkowe, takie jak:

· Wyjazd za granicę
· Dodatkowy kierowca
· Wymianę opon
· Nielimitowane kilometry
· Dodatkowe formy ubezpieczenia

Wynajem samochodów nie jest skompilowany – wystarczy zamówienie auta poprzez naszą stronę, poprzez infolinię lub maila. Ofertę możesz zobaczyć na naszej stronie lub dowiedzieć się o szczegółach u naszego konsultanta.

Wynajem samochodu na miesiąc Warszawa

W stolicy Polski znajduje się siedziba naszej wypożyczalni samochodów. Tutaj możesz wynająć takie auta jak:

· Audi A3 Sportback,

· Audi A3 Limousine,

· Audi Q2,

· Audi Q3.

· Audi A4 Limousine,

Wynajem dostępny jest na dni, tygodnie i miesiące.

Wynajem samochodu na miesiąc Wrocław

Jeżeli potrzebujesz wynająć samochód na miesiąc we Wrocławiu, sprawdź naszą ofertę wypożyczalni w tym mieście. Posiadamy auta różnej klasy, istnieje również możliwość dokupienia opcji dodatkowych takich jak możliwość użytkowania samochodu za granicą lub zniesienie limitu kilometrów.

Wynajem samochodu na miesiąc Gdynia

Potrzebujesz samochodu na dłużej w Trójmieście? Sprawdź ofertę wypożyczenia auta w 4mobility w Gdyni. Znajdziesz u nas najem od carsharingu (na minuty), przez dni, tygodnie i miesiące. Zobacz pojazdy z naszej floty i dobierz coś dla siebie.

Wynajem samochodów na miesiąc Poznań

Samochody 4mobility możesz wynająć w największych miastach w Polsce, w tym w Poznaniu. Dostępne są różne rodzaje pojazdów, w tym SUV oraz auto kompaktowe Audi A3 Sportback. Zachęcamy również do zapoznania się z naszą ofertą wynajmu długoterminowego w Poznaniu.

Wynajem auta na miesiąc Kraków

Nie mogło nas zabraknąć również i w Krakowie. Dawna siedziba królów to drugie największe miasto w Polsce, do którego rocznie przybywają tysiące turystów z całego świata. Wielu z nich skorzystało z wynajmu premium w 4mobility. Ich opinie dostępne są na naszej stronie i mówią same za siebie. Wynajem samochodów w Krakowie dostępny jest w formie carsharingu już od kilku minut, ale również na dni, tygodnie, miesiące.

Wynajem auta na miesiąc Gdańsk

Na północy Polski również możesz wypożyczyć samochody 4mobility. Oferujemy najem zarówno na miesiąc jak i w najmie długoterminowym. Sprawdź dostępność aut 4mobility w Gdańsku.

Wynajem samochodów na miesiąc Sopot

Nieważne, czy prowadzisz działalność lub też potrzebujesz najmu do celów prywatnych. Mamy dostępne samochody Audi w Sopocie, które możesz wynająć na dowolny czas, w tym na miesiąc lub nawet dłużej. Skontaktuj się z naszym Biurem Obsługi Klienta, czeka tam na Ciebie wyjątkowa oferta najmu.

  • Wynajem samochodu na miesiąc w 4mobility oferuje wiele korzyści, takich jak konkurencyjne stawki, nowoczesne samochody marki Audi, elastyczność braku długoterminowych zobowiązań oraz łatwy proces rezerwacji przez formularz online lub aplikację mobilną.
  • W 4mobility oferujemy różne modele marki Audi. Proszę sprawdzić dostępność konkretnych modeli na naszej stronie internetowej lub w aplikacji mobilnej.
  • W 4mobility cenimy przejrzystość. Wszystkie koszty związane z wynajmem samochodu na miesiąc są jasno określone w umowie i nie ma ukrytych opłat.
  • Tak, w 4mobility oferujemy elastyczność w zakresie przedłużania umowy. Jeśli chcesz przedłużyć wynajem samochodu, skontaktuj się z nami przed upływem pierwotnego okresu wynajmu.
  • Nie, wszystkie nasze samochody są w pełni ubezpieczone. Koszt ubezpieczenia jest już wliczony w cenę wynajmu samochodu na miesiąc.

Aby wynająć samochód na miesiąc w 4mobility, kierowca musi mieć co najmniej 18 lat i posiadać prawo jazdy.

Tylko do końca kwietnia!
10% zniżki na wszystkie rezerwacje

z kodem:

KWIECIEN

Kod wprowadź na ostatnim kroku rezerwacji.

Zarezerwuj Audi A3

Audi A3 sportback w subskrypcji miesięcznej

audi-a3-sportback-wynajem

2799 zł/mies.

Płatność nie zostanie jeszcze naliczona.
Administratorem danych, które tu wpisujesz, jest 4Mobility SA. Dane będą przetwarzane w celu realizacji rezerwacji.
Call Now Button