fbpx
⭐ Nielimitowane kilometry  |  ⭐ Bezpłatna anulacja do 24h – ZAREZERWUJ ONLINE

Pobierz aplikację i odbierz pierwsze 20 km za 0 zł

Przetestuj carsharing od 4mobility! Odbierz pierwsze 20 km za 0 zł! W zakładce “Promocje” w sekcji “Vouchery” wprowadź kod START i nie płać za pierwsze 20 km.

carsharing

Sprawdź dostępne auta

audi-a3-sportback-wynajem
Sportback
Audi A3
35 TFSI 150 KM
Sportback
Audi A3 NEW
30 TFSI 110 KM
Sportback
Audi A3 NEW
35 TFSI 150 KM
nowe egzemplarze
Limousine
Audi A3 Limousine
35 TFSI 150 KM
Limousine
Audi A4 Limousine
35 TFSI 150 KM
SUV
Audi Q2
35 TFSI 150 KM
SUV
Audi Q3
35 TFSI 150 KM
SUV
Audi Q3 Sportback
35 TFSI 150 KM
hyundai tucson hybrid
Hybrid SUV
Hyundai Tucson Hybrid
1.6 T-GDI 230 KM
hyundai tucson hybrid
Hybrid SUV
Hyundai Tucson Executive
Hybrid 1.6 T-GDI 230 KM Executive
Hyundai Tucson
SUV
Hyundai Tucson
1.6 T-GDI 150 KM
SUV
Audi Q5
40 TFSI 204 KM

Auta na minuty i godziny we Wrocławiu

W październiku 2020 r. 4mobility, jako pierwsza firma we Wrocławiu  uruchomiła usługę car-sharingu premium. Udostępniono wówczas Wrocławianom 30 aut marki Audi w modelach Q2 i A3. Od tego czasu flota i zasięg aplikacji 4mobility znacząco się rozrosły a auta z Ingolstadt cieszą się rosnącą popularnością. Obecnie we wrocławskiej strefie 4mobility w ramach car-sharingu można wynająć na minuty i godziny również bardziej ekologiczny środek transportu, jakim są niskoemisyjne samochody elektryczne, takie jak Nissan Leaf.

Bez stresu autem z car-sharingu po Wrocławiu

Intuicyjna aplikacja 4mobility umożliwia we Wrocławiu bardzo szybkie i bezproblemowe wynajęcie auta z segmentu premium. Dzięki niej możesz cieszyć się jazdą miejskim Audi, zarówno przez kilkadziesiąt minut, jak i kilka godzin. Wystarczy kliknąć kilka razy w aplikacji, bez konieczności wcześniejszej rezerwacji i wybrać samochód, jaki jest najbliżej Twojej lokalizacji. Potrzebne jest jedynie Twoje prawo jazdy. Dzięki temu nie zaskoczy Cię żadna zmiana w organizacji komunikacji miejskiej i na czas zdążysz na swoje spotkanie biznesowe, niedaleko Galerii Dominikańskiej. Jeżeli chcesz zabrać rodzinę do Afrykarium wrocławskiego ZOO, korzystając z oferty car-sharingu 4mobility zrobisz to szybciej niż myślisz. Samochody z floty 4mobility dobrze sprawdzą się również jako środek transportu na Dworzec Główny PKP. Wynajmując je na kilka godzin sprawnie zrobisz zakupy w Magnolia Parku i odwieziesz je do domu.  Możesz też to wszystko zrobić samochodem, który wygląda jak Twój prywatny, bo nie będzie miał  na swojej karoserii żadnego logotypu. Czarne  Audi A3 lub Q2 w ramach usługi 4mobility Black są do Twojej dyspozycji. Oferta car-sharing 4mobility sprawia też, że nie musisz martwić się o opłatę miejsca parkingowego w strefie płatnego parkowania. Zostawiasz auto w wyznaczonym do tego i wygodnym dla Ciebie miejscu a opłaty za parkometr zostawiasz na naszej głowie. Podobnie jest z opłatą za paliwo. Jest ona po naszej stronie.

Odwiedź Ostrów Tumski i nie tylko

Wrocław jest stolicą Dolnego Śląska. Kilkukrotnie został sklasyfikowany w pierwszej setce miast świata w rankingu „Najlepsze miasta do życia” oraz w pierwszej setce najbardziej inteligentnych miast na świecie. Nowoczesność przenika się tam z wspaniale zachowanymi i odrestaurowanymi zabytkami. Warto tam zobaczyć tętniące życiem o każdej porze dnia i nocy serce miasta, jaki jest rynek. Podążając szlakiem wrocławskich krasnali możesz zwiedzić urokliwe zakątki starego miasta. Warto też wybrać się do najstarszej część Wrocławia, jaką jest Ostrów Tumski. Ciekawym pomysłem może być również wizyta we wrocławskim centrum wiedzy o wodzie – Hydropolis. Żelaznym punktem programu wizyty we Wrocławiu, szczególnie w towarzystwie najmłodszych, jest Afrykarium Wrocławskiego Ogrodu Zoologicznego.

Jak działa carsharing we Wrocławiu

1. Utwórz i aktywuj konto

Pobierz aplikację ze sklepu App Store lub Google Play i utwórz nowe konto. Po rejestracji wystarczy, że dodasz zdjęcia Twojego prawa jazdy i wykonasz przelew weryfikacyjny (1 zł) z Twojego konta osobistego, abyśmy mogli wiedzieć, że to naprawdę Ty. Po aktywacji konta zyskujesz dostęp do setek aut!

2. Znajdź i zarezerwuj

Możesz wybrać samochód z mapy lub skorzystać z listy aut znajdujących się w Twojej okolicy. Jeśli chcesz wynająć samochód na minuty, po prostu wybierz samochód i kliknij “Zarezerwuj” – masz 15 minut na dotarcie do wybranego pojazdu.

3. Otwórz telefonem

Aplikacja to Twoje kluczyki do samochodu! Po dotarciu na miejsce sprawdź stan i czystość pojazdu, a ewentualne uwagi zgłoś, korzystając z opcji “Mam zastrzeżenia”. Teraz możesz jechać, gdzie chcesz!
Paliwo i parkowanie w Strefie Płatnego Parkowanie masz w cenie!

Pobierz aplikację

i zyskaj dostęp do setek samochodów.
Aplikacja to Twoje kluczyki do auta!

Tylko do końca kwietnia!
10% zniżki na wszystkie rezerwacje

z kodem:

KWIECIEN

Kod wprowadź na ostatnim kroku rezerwacji.

Zarezerwuj Audi A3

Audi A3 sportback w subskrypcji miesięcznej

audi-a3-sportback-wynajem

2799 zł/mies.

Płatność nie zostanie jeszcze naliczona.
Administratorem danych, które tu wpisujesz, jest 4Mobility SA. Dane będą przetwarzane w celu realizacji rezerwacji.
Call Now Button