fbpx
⭐ Nielimitowane kilometry  |  ⭐ Bezpłatna anulacja do 24h – ZAREZERWUJ ONLINE

Pobierz aplikację i odbierz pierwsze 20 km za 0 zł

Przetestuj carsharing od 4mobility! Odbierz pierwsze 20 km za 0 zł! W zakładce “Promocje” w sekcji “Vouchery” wprowadź kod START i nie płać za pierwsze 20 km.

carsharing

Samochody dostępne w carsharingu w Warszawie

audi-a3-sportback-wynajem
Audi A3 sportback
35 TFSI 150 KM
Audi A3 limousine
35 TFSI 150 KM
Audi Q2
35 TFSI 150 KM
Nissan Leaf
100% elektryczny
audi-a3-sportback-wynajem
Audi A3 sportback
35 TFSI 150 KM
Audi A3 limousine
35 TFSI 150 KM
Audi Q2
35 TFSI 150 KM
Nissan Leaf
100% elektryczny

Pierwszy carsharing w Warszawie

4mobility jako pierwsza firma w Polsce, bo już we wrześniu 2016 roku, zaoferowała usługę wynajmu auta na minuty przez aplikację mobilną. Dostępne wtedy m.in. BMW 3 oraz MINI Clubman cieszyły się dużą sympatią warszawiaków. Obecnie w warszawskiej strefie 4mobility w ramach carsharingu można wynająć na minuty i godziny: Audi A3, Audi Q2. Dla tych, którzy ceną ekologię intuicyjna aplikacja umożliwia wynajęcie elektrycznego Nissana Leaf.

Autem na minuty i godziny po Warszawie

W Warszawie w ramach carsharingu, 4mobility oferuje możliwość wynajęcia auta z segmentu premium na okres, który dokładnie odpowiada potrzebom użytkownika. Można więc cieszyć się jazdą miejskiego Audi jadąc kilkadziesiąt minut do pracy. Jeśli zaskoczył Cię weekendowy rozkład jazy komunikacji miejskiej, możesz też swobodnie i na czas przejechać z wizytą do rodziny na drugi koniec miasta. Auta 4mobility znakomicie też spełnią się w roli transportu na dworzec czy lotnisko. Jeśli jednak planujesz dłuższą, kilkugodzinną eskapadę po centrach handlowych i potrzebujesz auta na dłuższą część dnia, w ofercie car-sharing 4mobility znajdziesz również taką możliwość. Można to zrobić w każdej chwili. Potrzebujesz jedynie aplikacji i prawa jazdy. Jeżeli zależy Ci na tym, aby samochód, który wypożyczyłeś nie był oklejony żadnym logotypem i wyglądał, jak Twoje prywatne auto, masz taką możliwość. Dzięki 4mobility Black możesz poruszać się ulicami Warszawy nieobrandowanym Audi A3 lub Q2.

Paliwo i parkometry w cenie

Oferta carsharing 4mobility w Warszawie, pozwala na swobodne korzystanie z aut dostępnych w aplikacji. Dzięki temu nie musisz przejmować się takimi rzeczami, jak koszty paliwa i parkometrów w warszawskiej strefie płatnego parkowania. Są one wliczone w cenę usługi. Dzięki temu, spiesząc się na spotkanie możesz zaparkować w Centrum, obok siedziby swojego klienta, nie tracąc czasu na wykupowanie biletu.

Co warto zobaczyć w Warszawie

Warszawa jest największym miastem w Polsce i jej stolicą. Mieści siedziby najważniejszych instytucji państwowych. Oferuje swoim gościom wiele atrakcji. Symbolem miasta jest Pałac Kultury i Nauki, który jest jednym z najwyższych i najbardziej rozpoznawalnych budynków w Warszawie. Widać go z niemal każdego miejsca w stolicy. Nie mniej znany jest również Trakt Królewski, najbardziej reprezentacyjna trasa miasta. Tam właśnie stoi m.in. Pałac Prezydencki. Goście odwiedzający Warszawę często wybierają też spacer po Starym mieście i Zamku Królewskim. Warszawska starówka została wpisana na listę światowego dziedzictwa UNESCO. Dla pasjonatów historii obowiązkowym punktem programu zwiedzania stolicy jest Muzeum Powstania Warszawskiego. Charakterystycznym miejscem Warszawy jest na bieżąco restaurowana, klimatyczna Praga – dzielnica, która przetrwała II wojnę światową jest obecnie najbardziej autentyczną częścią miasta.

Cennik

W usłudze 4mobility GO | carsharing paliwo i parkowanie w Strefie Płatnego Parkowania masz zawsze w cenie! W zależności od wybranego samochodu, dostępne są dwie formy rozliczania przejazdów:

Cennik za czas

od 1.1 zł zł /za minutę

Cennik kilometrowy

od 1.99 zł /za kilometr

Jak działa carsharing w Warszawie

1. Utwórz i aktywuj konto

Pobierz aplikację ze sklepu App Store lub Google Play i utwórz nowe konto. Po rejestracji wystarczy, że dodasz zdjęcia Twojego prawa jazdy i wykonasz przelew weryfikacyjny (1 zł) z Twojego konta osobistego, abyśmy mogli wiedzieć, że to naprawdę Ty. Po aktywacji konta zyskujesz dostęp do setek aut!

2. Znajdź i zarezerwuj

Możesz wybrać samochód z mapy lub skorzystać z listy aut znajdujących się w Twojej okolicy. Jeśli chcesz wynająć samochód na minuty, po prostu wybierz samochód i kliknij “Zarezerwuj” – masz 15 minut na dotarcie do wybranego pojazdu.

3. Otwórz telefonem

Aplikacja to Twoje kluczyki do samochodu! Po dotarciu na miejsce sprawdź stan i czystość pojazdu, a ewentualne uwagi zgłoś, korzystając z opcji “Mam zastrzeżenia”. Teraz możesz jechać, gdzie chcesz!
Paliwo i parkowanie w Strefie Płatnego Parkowanie masz w cenie!

Pobierz aplikację

i zyskaj dostęp do setek samochodów.
Aplikacja to Twoje kluczyki do auta!

Tylko do końca kwietnia!
10% zniżki na wszystkie rezerwacje

z kodem:

KWIECIEN

Kod wprowadź na ostatnim kroku rezerwacji.

Zarezerwuj Audi A3

Audi A3 sportback w subskrypcji miesięcznej

audi-a3-sportback-wynajem

2799 zł/mies.

Płatność nie zostanie jeszcze naliczona.
Administratorem danych, które tu wpisujesz, jest 4Mobility SA. Dane będą przetwarzane w celu realizacji rezerwacji.
Call Now Button