fbpx

Najtańszy wynajem Audi

Dołącz do 100 000 klientów 4mobility

Bez limitu kilometrów

Gwarancja modelu

Podstawiamy auta tam, gdzie potrzebujesz

W opcji ze zniesionym udziałem własnym

Dostępne odroczone płatności PayPo

Znajdź samochód dla siebie

Już od 113 zł za dobę i bez limitu kilometrów!

Bez limitu kilometrów

Gwarancja modelu

W opcji z podstawieniem

W opcji ze zniesionym udziałem własnym

Pokaż samochody

Rezerwuj dziś i zapłać za 30 dni!

Tylko dla rezerwacji online – wynajmij dziś i zapłać nawet za 30 dni lub rozłóż na 4 dogodne raty!

Jak skorzystać z płatności odroczonej?
Zarezerwuj samochód i na etapie płatności wybierz “Płatność Online z PayU” oraz “Płacę później z Paypo”.

Wybierz auto - Audi A3 już od 97 zł/doba

Samochody dostępne w ramach wynajmu krótkoterminowego od 1 dnia do 6 miesięcy. Wszystkie samochody posiadają automatyczną skrzynie biegów i są dostępne całodobowo wyłącznie w aplikacji 4mobility.

audi-a3-sportback-wynajem
Audi A3 Sportback
35 TFSI 150 KM
nowość
Audi A3
2023
30 TFSI 110 KM
nowość
Audi A3
2023
35 TFSI 150 KM
Audi A3
limousine
35 TFSI 150 KM
Audi A4 limousine
35 TFSI 150 KM
Audi Q2
35 TFSI 150 KM
Audi Q3
35 TFSI 150 KM

Wynajem krótkoterminowy samochodu w 4mobility FlexRent

Krótkoterminowy wynajem samochodu w 4mobility to usługa wynajmu auta od 1 dnia do nawet 6 miesięcy. Procedura wynajmu krótkoterminowego jest bardzo prosta i ogranicza się do założenia konta w aplikacji mobilnej, w której odbywa się cały proces rezerwacji. W przypadku najmów powyżej 30 dni możliwy jest także wynajem poza aplikacją.

W zależności od wybranego pakietu umożliwiamy wynajem aut na dni z paliwem i parkometrami w cenie, a w przypadku wynajmów na min. 7 dni z możliwością tankowania paliwa we własnym zakresie – m.in. dlatego w 4mobility krótkoterminowy wynajem samochodu nazywamy FlexRent.

W 4mobility FlexRent nie znajdziesz ukrytych opłat – płacisz tylko wtedy, kiedy rzeczywiście korzystasz z samochodu. Sprawdź w cenniku nasze pakiety i wybierz taki, który najbardziej pasuje do Twoich potrzeb. W przeciwieństwie do wielu wypożyczalni samochodów nie wymagamy kaucji i wpłaty własnej.

Bezobsługowy wynajem samochodu – w obecnych czasach dla niektórych ważne może być ograniczenie bezpośrednich kontaktów z innymi ludźmi. W 4mobility FlexRent pozwala na to obsługa rezerwacji przy użyciu aplikacji mobilnej. Samochód może być otwierany i zamykany telefonem, a jeśli potrzebujesz kluczyków, to ich przekazanie może odbyć się bez osobistego spotkania z naszym pracownikiem.

Wynajem krótkoterminowy w 4mobility FlexRent to zawsze:

 • Pełen pakiet obsługi (wsparcie techniczne 24h na dobę i 7 dni w tygodniu)
 • Pakiety z paliwem i parkomatami w cenie
 • Brak kaucji
 • Samochody dostępne od ręki
 • Ubezpieczenie OC,AC i NNW
 • Brak ukrytych opłat
 • Brak limitu kilometrów (w pakietach do 3 dni)
 • Konkurencyjne stawki wynajmu
 • Dobrze wyposażone auta premium
 • Możliwość wyjazdu za granicę (za zgodą 4mobility)
 • Usługa dostawy i odbioru samochodu do wskazanej lokalizacji

Kiedy skorzystać z krótkoterminowego wynajmu samochodu?

Jeśli potrzebujesz auta „na już” – samochody w naszej aplikacji dostępne są całodobowo i możesz je wynająć od ręki

Gdy Twój samochód jest w serwisie – krótkoterminowy wynajem w 4mobility jest niezwykle prosty i szybki, dlatego jeśli Twój samochód jest w naprawie, sprawnie wynajmiesz samochód zastępczy! Nie wiesz, jak długo Twoje auto będzie w naprawie? We FlexRent możesz dowolnie przedłużać najem o kolejne doby, jeśli tylko potrzebujesz

Planujesz krótki wyjazd za miasto – dzięki pakietom dostępnym we FlexRent możesz wyskoczyć na rodzinny weekend za miastem lub zaplanować kilkudniowy wypad na narty

Samochód na wakacje – nie masz własnego samochodu, którym możesz pojechać na wakacje? Dzięki krótkoterminowemu wynajmowi samochodu w 4mobility FlexRent możesz wynająć np. rodzinnego SUV-a, którym bezpiecznie dotrzesz na wakacje

Auto dla firmy – nie musisz kupować ani leasingować, wystarczy wynająć kiedy i na ile chcesz!

Jak to działa

Wynajem samochodu w usłudze carsharing jest prostszy niż kiedykolwiek – pobierz bezpłatną aplikację 4mobility carsharing i zarejestruj się aby otrzymać dostęp do setek aut na minuty. Potrzebujesz tylko prawa jazdy i konta osobistego, z którego wykonasz przelew weryfikacyjny.

1 . Pobierz aplikację

Zainstaluj aplikację ze sklepów Google Play lub App Store.

2. Załóż konto

Potrzebujesz jedynie telefon i prawo jazdy!

3. Ruszaj w drogę
Aktywna aplikacja to Twoje kluczyki do samochodu!

FAQ

Opłata za wybrany czas wynajmu lub pakiet promocyjny pobierana jest z góry w momencie rozpoczęcia wynajmu. Po wykorzystaniu bezpłatnego limitu kilometrów dostępnego w pakietach promocyjnych, opłata za przejechany dystans jest dodatkowo naliczana zgodnie z cennikiem obowiązującym dla danego pakietu.

Podczas wynajmu samochodu możesz parkować bezpłatnie w obrębie Strefy Płatnego Parkowania (w miastach, w których dostępna jest nasza usługa). Wyjątkiem są pakiety, w których Klient sam ponosi koszty parkowania w Strefie Płatnego Parkowania (informacja podana jest w opisie każdego pakietu). Koszty parkowania na innych parkingach płatnych ponosisz we własnym zakresie. Obowiązuje zakaz parkowania na prywatnych/podziemnych/zadaszonych parkingach.

 

Tak, „Usługa VIP” pozwala na zarezerwowanie auta nawet z 30-dniowym wyprzedzeniem. Samochód jest przygotowywany, tankowany oraz podstawiany w umówione miejsce

Odbiór auta odbywa się bezobsługowo. Gdy dokonasz rezerwacji, masz 15 minut na dotarcie do samochodu. Po jego otwarciu rozpoczyna się wynajem. Obejrzyj dokładnie auto pod kątem uszkodzeń, braków wyposażenia oraz innych mankamentów i zaznacz swoje uwagi w aplikacji, w ankiecie dotyczącej stanu auta. Zwrot samochodu musi odbyć się w granicach strefy (aglomeracji), z której auto zostało wypożyczone. Auto pozostaw w miejscu publicznym i dozwolonym, ze stanem paliwa (lub baterii) powyżej 5%, a w przypadku wynajmów, podczas których Klient sam pokrywa koszty paliwa (lub ładowania) z minimum taką samą ilością, z jaką rozpoczęty został najem. Jeżeli chcesz otrzymać przygotowany samochód, który będzie na Ciebie czekał w wybranym miejscu, skorzystaj z Usługi VIP.
W usłudze FlexRent i pakietach promocyjnych dostępny jest bezpłatny limit kilometrów określony w cenniku. Po jego przekroczeniu naliczana jest dodatkowa opłata za kolejne kilometry zgodnie z cennikiem obowiązującym dla danego pakietu.
Masz dodatkowe pytania?

Pobierz aplikację

Krótkoterminowy wynajem samochodu zrealizujesz w aplikacji!

Tylko do końca marca!
12% zniżki na wszystkie rezerwacje powyżej 2 dni

z kodem:

MARZEC

Kod wprowadź na ostatnim kroku rezerwacji.

Zarezerwuj Audi A3

Audi A3 sportback w subskrypcji miesięcznej

audi-a3-sportback-wynajem

2799 zł/mies.

Płatność nie zostanie jeszcze naliczona.
Administratorem danych, które tu wpisujesz, jest 4Mobility SA. Dane będą przetwarzane w celu realizacji rezerwacji.
Call Now Button