fbpx

Wynajem krótkoterminowy

Najtańszy wynajem samochodu od 1 do 30 dni. Wybierz pakiety z parkometrami i paliwem w cenie! Jeśli chcesz, możesz też pokrywać te koszty we własnym zakresie.

Limitowana oferta do końca maja
nawet 1200 zł taniej!

Wynajem krótkoterminowy samochodu w 4mobility FlexRent

Krótkoterminowy wynajem samochodu w 4mobility to usługa wynajmu auta od 1 dnia do nawet 6 miesięcy. Procedura wynajmu krótkoterminowego jest bardzo prosta i ogranicza się do założenia konta w aplikacji mobilnej, w której odbywa się cały proces rezerwacji. W przypadku najmów powyżej 30 dni możliwy jest także wynajem poza aplikacją.

W zależności od wybranego pakietu umożliwiamy wynajem aut na dni z paliwem i parkometrami w cenie, a w przypadku wynajmów na min. 7 dni z możliwością tankowania paliwa we własnym zakresie – m.in. dlatego w 4mobility krótkoterminowy wynajem samochodu nazywamy FlexRent.

W 4mobility FlexRent nie znajdziesz ukrytych opłat – płacisz tylko wtedy, kiedy rzeczywiście korzystasz z samochodu. Sprawdź w cenniku nasze pakiety i wybierz taki, który najbardziej pasuje do Twoich potrzeb. W przeciwieństwie do wielu wypożyczalni samochodów nie wymagamy kaucji i wpłaty własnej.

Bezobsługowy wynajem samochodu – w obecnych czasach dla niektórych ważne może być ograniczenie bezpośrednich kontaktów z innymi ludźmi. W 4mobility FlexRent pozwala na to obsługa rezerwacji przy użyciu aplikacji mobilnej. Samochód może być otwierany i zamykany telefonem, a jeśli potrzebujesz kluczyków, to ich przekazanie może odbyć się bez osobistego spotkania z naszym pracownikiem.

Wynajem krótkoterminowy w 4mobility FlexRent to zawsze:

 • Pełen pakiet obsługi (wsparcie techniczne 24h na dobę i 7 dni w tygodniu)
 • Pakiety z paliwem i parkomatami w cenie
 • Brak kaucji
 • Samochody dostępne od ręki
 • Ubezpieczenie OC,AC i NNW
 • Brak ukrytych opłat
 • Brak limitu kilometrów (w pakietach do 3 dni)
 • Konkurencyjne stawki wynajmu
 • Dobrze wyposażone auta premium
 • Możliwość wyjazdu za granicę (za zgodą 4mobility)
 • Usługa dostawy i odbioru samochodu do wskazanej lokalizacji

Kiedy skorzystać z krótkoterminowego wynajmu samochodu?

Jeśli potrzebujesz auta „na już” – samochody w naszej aplikacji dostępne są całodobowo i możesz je wynająć od ręki

Gdy Twój samochód jest w serwisie – krótkoterminowy wynajem w 4mobility jest niezwykle prosty i szybki, dlatego jeśli Twój samochód jest w naprawie, sprawnie wynajmiesz samochód zastępczy! Nie wiesz, jak długo Twoje auto będzie w naprawie? We FlexRent możesz dowolnie przedłużać najem o kolejne doby, jeśli tylko potrzebujesz

Planujesz krótki wyjazd za miasto – dzięki pakietom dostępnym we FlexRent możesz wyskoczyć na rodzinny weekend za miastem lub zaplanować kilkudniowy wypad na narty

Samochód na wakacje – nie masz własnego samochodu, którym możesz pojechać na wakacje? Dzięki krótkoterminowemu wynajmowi samochodu w 4mobility FlexRent możesz wynająć np. rodzinnego SUV-a, którym bezpiecznie dotrzesz na wakacje

Auto dla firmy – nie musisz kupować ani leasingować, wystarczy wynająć kiedy i na ile chcesz!

Samochody 4mobility FlexRent

Samochody dostępne w ramach wynajmu krótkoterminowego od 1 dnia do 6 miesięcy. Wszystkie samochody posiadają automatyczną skrzynie biegów i są dostępne całodobowo wyłącznie w aplikacji 4mobility.

Audi A3 Sportback
35 TFSI 150 KM
Audi A3
limousine
35 TFSI 150 KM
Audi A4 Avant
35 TFSI 150 KM
Audi Q2
35 TFSI 150 KM
Audi Q3
35 TFSI 150 KM
Nissan Leaf
100% elektryczny
Audi A3 sport
35 TFSI 150 KM
Audi A3 limo
35 TFSI 150 KM
Audi A4 Avant
35 TFSI 150 KM
Audi Q2
35 TFSI 150 KM
Audi Q3
35 TFSI 150 KM
Nissan Leaf
100% elektryczny
Audi A3 sportback
35 TFSI 150 KM
Audi A3 limousine
35 TFSI 150 KM
Audi Q2
35 TFSI 150 KM
Audi Q3
35 TFSI 150 KM