fbpx
⭐ Nielimitowane kilometry  |  ⭐ Bezpłatna anulacja do 24h – ZAREZERWUJ ONLINE

Blog

Łatwy wynajem auta na tydzień z 4mobility

wynajem auta na miesiące

Samochody premium dostępne w wynajmie tygodniowym

Wynajem aut na tydzień jest usługą 4mobility dostępną w Polsce już od kilku lat. Można z niej skorzystać za pomocą bardzo prostej, przejrzystej i intuicyjnej aplikacji, która swoim zasięgiem obejmuje największe miasta w kraju. Mieszkając w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Krakowie, Gdańsku, Gdyni czy Sopocie, za pomocą kilku kliknięć, bez zbędnych formalności, możesz wypożyczyć jedno z aut premium, takie jak Audi A3 Limousine, A3 Sportback czy Q3. We flocie spółki znajdują się również ekologiczne Nissany Leaf. Jeśli potrzebujesz jednego z nich na tydzień, możesz je mieć praktycznie od ręki. Nie trzeba go wcześniej rezerwować. Szukasz interesującego Cię modelu i po kilku minutach cieszysz się jazdą w komfortowych warunkach. Nasze auta są do Twojej dyspozycji 24/7. Całą operację wykonasz przy tym praktycznie bezobsługowo. Nie potrzebujesz kluczyka do wybranego samochodu, bo otworzysz i zamkniesz je za pomocą telefonu. Jeśli jednak wolisz mieć ze sobą kluczyk, odbierzesz go bez konieczności spotkania z naszym pracownikiem.

Auto na tydzień – tak, jak potrzebujesz

Jeżeli nagle okazało się, że na najbliższy tydzień przydałby Ci samochód, bo właśnie w tym czasie musisz być bardziej mobilny, a nie chcesz być zależny od rozkładów jazdy komunikacji miejskiej, możesz od ręki wynająć jedno z naszych komfortowych aut i bez problemu załatwić ważne dla Ciebie sprawy. Zrobisz to bez wcześniejszej rezerwacji, nie ponosząc żadnych dodatkowych opłat, takich jak kaucja czy wpłata własna. Wybierasz jeden z samochodów producenta z Ingolstadt i nie przejmujesz się żadnymi formalnościami. Nawet zostawiając pojazd w strefie płatnego parkowania. Koszty biletów za parkometry a nawet za paliwo, są bowiem po naszej stronie. Dodatkowo zyskujesz poczucie bezpieczeństwa, bo Twój nowy środek transportu jest objęty pełnym wsparciem technicznym, dostępnym 24/7 i ubezpieczeniem OC, AC i NNW. Jeśli nie chcesz rzucać się w oczy, wybierz nasze auto, które nie ma na swojej karoserii żadnego logotypu. Taką możliwość daje usługa 4mobility Black.

Dlaczego wynajem na tydzień się opłaca

Korzystając z oferty 4mobility wynajmujesz samochód na tydzień, płacisz dokładnie za tyle, ile potrzebujesz. Jeżeli planujesz załatwienie ważnych spraw urzędowych i chcesz to zrobić szybko, nasze auta Ci w tym pomogą. Takie okazje nie są też powodem do kupowania i utrzymywania własnych czterech kółek. Wybierasz się za granicę i chcesz wyrobić sobie i swoim bliskim paszporty? Naszymi autami premium łatwo dojedziesz do odpowiedniego urzędu, zaparkujesz w jego pobliżu i załatwisz formalności w czasie, jakiego potrzebujesz.

Zbliżają się ferie i będziesz przez tydzień woził codziennie przed pracą swoje dzieci do babci? Dzięki samochodom z floty 4mobility wszędzie przejedziesz w komfortowych warunkach i będziesz na czas.

Facebook
Twitter
LinkedIn

Zobacz podobne wpisy

Tylko do końca kwietnia!
10% zniżki na wszystkie rezerwacje

z kodem:

KWIECIEN

Kod wprowadź na ostatnim kroku rezerwacji.

Zarezerwuj Audi A3

Audi A3 sportback w subskrypcji miesięcznej

audi-a3-sportback-wynajem

2799 zł/mies.

Płatność nie zostanie jeszcze naliczona.
Administratorem danych, które tu wpisujesz, jest 4Mobility SA. Dane będą przetwarzane w celu realizacji rezerwacji.
Call Now Button